دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 110

۱۳۹۷-۰۹-۰۷
دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 110؛ دوچرخه ای خانگی می باشد که در کشور چین ساخته شده است. این دوچرخه دارای مانیتور است که قابلیت نمایش زمان، مسافت طی شده کالری سوزانده شده، سرعت، تعداد ضربان قلب شما را دارد. این دستگاه می تواند تا وزن 100 کیلوگرم را تحمل کند و البته بهتر است افرادی از این دستگاه استفاده ...

دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 110؛ دوچرخه ای خانگی می باشد که در کشور چین ساخته شده است. این دوچرخه دارای مانیتور است که قابلیت نمایش زمان، مسافت طی شده کالری سوزانده شده، سرعت، تعداد ضربان قلب شما را دارد. این دستگاه می تواند تا وزن 100 کیلوگرم را تحمل کند و البته بهتر است افرادی از این دستگاه استفاده کنند که 10 الی 20 کیلوگرم کمتر از این وزن را دارند تا دستگاه دچار مشکلی نشود. با استفاده از دوچرخه ثابت در منزل می توانید سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود را تقویت نمایید. فلایویل مگنتی این دستگاه 4 کیلوگرم است.
ابعاد کلی این دستگاه 90*50*140 سانتی متر بوده و وزن این دستگاه 24.5 کیلوگرم است. این دستگاه عملکردی مگنتی دارد و می توانید مقاومت این دوچرخه توربوفیتنس را در 8 حالت برای انجام تمرینات مختلف تغییر دهید. بر روی دسته های این دوچرخه سنسور ضربان نیز تعبیه شده است. توجه داشته باشید که مقاومت دوچرخه ثابت را نسبت به آمادگی جسمانی خود بالا ببرید تا بدون آمادگی کافی به بدن تان آسیب نرسانید و کمر، زانوها و مفاصل خود را دچار مشکل نکنید. زین این دستگاه را مناسب به فرم بدنتان تنظیم کنید و در ضمن زین این دوچرخه به صورت افقی و عمودی قابلیت تنظیم دارد. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید.