ست سویشرت و شلوار زنانه آدیداس

۱۳۹۷-۰۹-۰۹
لباسی برای انجام دادن ورزش مناسب است که الیاف تنفس پذیری داشته باشد. ست های ورزشی به شما این امکان را می دهند تا در زمان ورزش با پوشیدن تاپ یا بلوزی ساده زیر سویشرت به راحتی تمرینات را انجام دهید و بعد از آن با پوشیدن سویشرت از سرما خوردن بدن تان جلوگیری کرده و بدن تان را گرم ...

لباسی برای انجام دادن ورزش مناسب است که الیاف تنفس پذیری داشته باشد. ست های ورزشی به شما این امکان را می دهند تا در زمان ورزش با پوشیدن تاپ یا بلوزی ساده زیر سویشرت به راحتی تمرینات را انجام دهید و بعد از آن با پوشیدن سویشرت از سرما خوردن بدن تان جلوگیری کرده و بدن تان را گرم نگه دارید. جنس این ست گلکسی نخی است که سبب می شود بدن در زمان ورزش عرق نکند و راحت باشد. استفاده از نخ در این ست گرمکن باعث سبکی آن شده است و شما در صورت استفاده در زمان ورزش احساس سبکی بیشتری خواهید داشت.
شلوار و سویشرت یکی از پرکاربردترین لباس های ورزشی هستند که می توانید آنها را تهیه کرده و از آن استفاده نمایید. این ست علاوه بر اینکه جنس فوق العاده ای دارد، لباسی راحتی نیز برای منزل به شمار می آید و در فصل سرد سال بسیار ایده آل است. رنگ طوسی و مشکی این کار مناسب هر سن و سالی می باشد.