کتونی اسیکس

۱۳۹۷-۰۹-۱۱
کتونی اسیکس کتونی های ورزشی در دنیای امروز برخلاف زمان های قدیم استفاده بیشتری از آن می شود. از آن جاکه راحتی امروزه یکی از معیار ها و ملاک های فردی در خرید هر نوع جنسی می باشد،‌کتونی هم جزو آن دسته ازملزوماتی می باشد که می تواند راحتی را برای استفاده کنندگان از آن به ارمغان بیاورد. پس برای داشتن ...

کتونی اسیکس

کتونی های ورزشی در دنیای امروز برخلاف زمان های قدیم استفاده بیشتری از آن می شود. از آن جاکه راحتی امروزه یکی از معیار ها و ملاک های فردی در خرید هر نوع جنسی می باشد،‌کتونی هم جزو آن دسته ازملزوماتی می باشد که می تواند راحتی را برای استفاده کنندگان از آن به ارمغان بیاورد. پس برای داشتن این راحتی باید به محصولاتی که می خواهیم آن ها را مورد استفاده قرار دهیم دقت بیشتر ی داشته باشیم. از جمله مواردی که باید مورد توجه قرار بگیرد استفاده از یک برند خوب می باشد که شما بتوانید با استفاده از آن محصول نیاز های خود را برآورده نمایید.

از جمله برند های معروفی که در بین فروشندگان دیده می شود برند محبوب اسیکس می باشد. اما بد نیست تا اندکی در باره تاریخچه این برند که امروزه شاهد فروش بسیار آن در بین مغازه داران هستیم بپردازیم!

تاریخچه برند معروف اسیکس

کمپانی اسیکس با توجه به تقاضاهای جهانی محصولات خود را در اکثر کشورهای اروپایی و آسیایی و امریکایی به عنوان نمایندگی فعال قرار می دهند. همچنین فروشگاه کتونی چارسونِت با عنوان عامل فروش اسیکس اقدام به عرضه این محصولات در بازار کرده است.

از این رو برند اسیکس، به عنوان یکی از برندهای معروف و محبوب در بین مردم و نیز در طراحی و تولید کتانی های ورزشی جهان به شمار می آید. شاید نام این برند در بین مردم خیلی به گوش آشنا نیاید، واین می تواند دلیل بر تنوع کم محصولات این برند نیز باشد که در برابر برند هایی چون آدیداس و نایک از تنوع محصولی کمتری برخوردار است. ازطرفی، آدیداس و نایک کمپین های بین المللیی با حضور  اشخاص معروف سینما  و موسیقی و ورزش برگزار می کند که با به کارگیری فناوری های خاصی که در محصولات خود به کاربرده اند طراحی و تولید و عرضه محصولات خود را دستور کار قرار می دهند که در این سطح، کفش اسیکس (آسیکس) معمولا هیچ فعالیتی انجام نمی دهد.

شرکت هایی که به تولید محصولات این برند مشغول می باشند از جمله موارد زیر می باشند:

  • شرکت Asics Europe B.V (در هلند)
  • شرکت Asics Sports (در کره ی جنوبی)
  • شرکت Asics Tiger (در ایالات متحده ی آمریکا)
  • شرکت  Asics Tiger do Brasil .Ltd (در برزیل)
  • شرکت Asics Tiger Oceana pty (در استرالیا)

انواع مدل اسیکس

کتانی مردانه اسیکس GEL-QUANTUM 360 KNIT

کتونی اسیکس

کتانی مردانه اسیکس BAIT x Diadora Shrek N9000

کتونی اسیکس

کتانی مردانه اسیکس  Asics Gel-Lyte V

 

کتونی اسیکس

 

 کتانی مردانه اسیکس Asics Gel Quantum 360

کتونی اسیکس

 

 

نوشته کتونی اسیکس اولین بار در کتونی متونی. پدیدار شد.