کتونی دخترونه

۱۳۹۷-۰۹-۱۱
کتونی دخترونه یکی از استایل های امروزی که بسیاری از دختران برای پوشش در بیرون از خانه و منزل به عنوان تیپ روزانه خود انتخاب می کننند استفاده از کتونی اورجینال یا کتونی اسپورت می باشد که بسیار مورد پسند اکثریت دختران و خانم ها است. کلا تیپ های اسپرت به خاطر راحتی و استفاده بیشتری که در اکثر مکان های ...

کتونی دخترونه

یکی از استایل های امروزی که بسیاری از دختران برای پوشش در بیرون از خانه و منزل به عنوان تیپ روزانه خود انتخاب می کننند استفاده از کتونی اورجینال یا کتونی اسپورت می باشد که بسیار مورد پسند اکثریت دختران و خانم ها است. کلا تیپ های اسپرت به خاطر راحتی و استفاده بیشتری که در اکثر مکان های عمومی می توان از آن داشت انتخاب بیشتری را در بین جوانان دارد. از این رو کتونی دخترونه تبدیل به ابزاری می شود تا تیپ اسپرت شما را تکامل ببخشد.

کتونی دخترونه

بسیاری از خانم ها و همچنین دختر خانم ها علاقه بیشتری دارند که برای رفتن به دانشگاه یا محل کار خود و نیز یک پیاده روی  ساده و استایل های اسپرت خود کتونی دخترونه را به عنوان استایل خود انتخاب کنند. اگر توجه کرده باشید استایل های دخترونه با کتونی جذابیت بیشتری را ایجاد می کنند تا با کفش هایی که استایل های رسمی را برای ما به ارمغان می آورند.کتانی برند دخترانهدر کل بین برند های مختلف کتونی که موجود می باشد می توان نام چند برند معروفی را که در بین تمام افراد جامه از محبوبیت خاصی برخوردارند نام برد. از جمله این برند ها می توان به برند معروف در دنیا نایک اشاره کرد و همچنین کتونی های نایک و آدیداس و غیره …

لباس مناسب کتونی های اسپرت

از آنجایی که خود کتونی ها هم انواع مختلفی دارند و به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند برای بررسی بهتر انواع کتونی ها را با لباس مناسب ست آن ها بررسی خواهیم نمود.

کتونی های ورزشی

برخی از کتونی‌ها مثل  برند های معروفی چون Nike Air Max ۹۰ و Reebok و آدیداس که جزو دسته کتونی های ورزشی قرار می گیرند بهترین ستی هستند که می توان با این نوع از کتونی ها داشت و استفاده از شلوار جین یا کتون و برخی از شلوارک های طراحی شده برای مدل کتونی های اسپرت و روزمره می تواند انتخاب مناسبی نیز باشد.

کتونی دخترونه

کتونی های مدل کلاسیک

کتونی های مدل کلاسیک بیشتر در دسته برندهای معروفی چون کانورس و ونس قرار می گیرند. پارچه کتان برای رویه این نوع از کتونی ها به کار رفته است و مدل های چرمی از این نوع برند ها بسیار در بازار موجود می باشد. از مزیت های این برند ها قیمت اقتصادی ن ها است چراکه بابت پولی که داده می شود همان قدر و یا بیشتر شما می توانید از کتونی خود استفاده بهینه داشته باشید. این کتونی ها به راحتی با هر تیپی که شما بخواهید می توان استفاده کرد. از آنجایی که این کتونی های کلاسیک با طیف رنگی و با هر تیپی خود را سازگار می کنند بسیار جذاب می باشند و مورد پسند همه می باشد. اما دقت کنید در مکان و موقعیتی از پوشیدن این نوع از کتونی ها خود داری کنید چرا که برای هر مکان و موقعیتی نمی تواند مناسب باشد.

کتونی دخترونه

استفاده از رنگ های مناسب

تشخیص و انتخاب درست رنگ می تواند تاثیر بسیاری در نشان دادن کتونی انتخابی شما باشد و با انتخاب یک رنگ مناسب می توانید سلیقه خود را در رنگ بندی استایل خود به نمایش بگذارید. مثلا استفاده از رنگ‌های خنثی مانند بژ و خاکستری و مشکی در کنار هم می تواند فوق العاده به نظر برسد.

کتونی دخترونه

 

نوشته کتونی دخترونه اولین بار در کتونی متونی. پدیدار شد.