کتونی فیلا

۱۳۹۷-۰۹-۱۲
کتونی فیلا برند کتونی فیلا در ابتدا یک برند ایتالیایی بوده است که به دلیل ورشکستگی فروش تمام سهام خود در سال 2007 به برند کره ای تبدیل شد. فیلا حمایت بسیاری از تنیسورهای موفق جهان را نیز عهدار بود. ولی همچنان محبوبیت و معروفیت برندهایی مثل نایک و ریبوک و یا آدیداس سایه سنگینی بر روی موفقیت های فیلا شد. برند فیلا نیز ...

کتونی فیلا

برند کتونی فیلا در ابتدا یک برند ایتالیایی بوده است که به دلیل ورشکستگی فروش تمام سهام خود در سال 2007 به برند کره ای تبدیل شد. فیلا حمایت بسیاری از تنیسورهای موفق جهان را نیز عهدار بود. ولی همچنان محبوبیت و معروفیت برندهایی مثل نایک و ریبوک و یا آدیداس سایه سنگینی بر روی موفقیت های فیلا شد. برند فیلا نیز حامی بسیاری از تنیسورهای مشهور جهان چون jennifer capriati، Monica Seles، Bjorn Borg،Boris Becker می باشد.

برند محبوب فیلا

سال 2006 فیلا خط تولید لباس‌های گلف را نیز راه‌اندازی کرد که با این نام  Fila Biella Collection تاسیس شد و شامل تولید کفش‌های ورزشی و انواع لباس‌های ورزشی اختصاصی گلف نیز شد. در ژانویه 2007 برند جهانی فیلا و شعبه‌های بین‌المللی‌ آن توسط شعبه کره‌جنوبی خریداری وسپس و تبدیل به بزرگ‌ ترین شرکت پوشاک کره‌ جنوبی نیز شد. فیلا در کره‌ جنوبی حقوق استفاده بین‌ المللی از برند کفش و پوشاک شرکت مادر را نیز حفظ کرد و در سال 2009، شرکت آنتا اسپورت حق استفاده از این برند در چین را به تصاحب خود در آورد. همچنین در می‌2011، این شرکت در کره‌جنوبی شرکت سازنده لوازم گلف به نام Acushnet را از آن خود کرد و به مالک جدیدی از گلف تبدیل شد.

کفش ورزشی فیلا دهمین برند دنیا

دهمین برند معتبر دنیا یعنی برند محبوب کتونی فیلا کفشی است که به عنوان نمونه در امروزه سرویس مد گردی لوکس تهران می توان آن را نیز معرفی کرد، و از زمانی که تولیدات خود را شروع کرد امروزه در تولید لوازم ورزشی مانند اسکیت و کفش و کتونی های ورزشی، بسیار نام آشنا می باشد. فیلا در این سال ها ابتدا از ایتالیا  کار  خود را‌ آغاز کرد ولی همانطور که گفتیم امروزه توسط FILA KOREA  در حال اداره می باشد.

نیکولاس فیلا، بنیان گذار  این برند می باشد که نباید با فدراسیون جهانی کشتی  اشتباه بگیرید. (مدل اسکیتی فیلا  FILA PRIMO ALU MAN یک گزینه مناسب برای اسکیت بازی آقایان می باشد و فریم آلومینیومی دارد که با ۴ چرخ پلی یورتان، مانور  خوبی را در اختیار اسکیت بازها قرار داده است. برای  اینکه از پا شما در زمان اسکیت سواری محافظت شود، محافظ  های پلاستیکی مستحکمی  در بخش پنجه و پاشنه  طراحی کرده اند).

 

 

نوشته کتونی فیلا اولین بار در کتونی متونی. پدیدار شد.