ماساژور پا آی ریلکس C01

۱۳۹۷-۰۹-۱۴
دستگاه ماساژور پا نیز یکی از انواع دستگاه های پرکاربرد ماساژ است که به صورت موضعی و تخصصی پاها را ماساژ می دهد. با قرار دادن پاها داخل این دستگاه می توانید ماساژ مطلوبی دریافت کنید و با کمک و استفاده از ماساژ باعث رفع اسپاسم و گرفتگی عضلاتتان شوید. ماساژ  پاها کمک می کند تا کم کم مشکلات فشار ...

دستگاه ماساژور پا نیز یکی از انواع دستگاه های پرکاربرد ماساژ است که به صورت موضعی و تخصصی پاها را ماساژ می دهد. با قرار دادن پاها داخل این دستگاه می توانید ماساژ مطلوبی دریافت کنید و با کمک و استفاده از ماساژ باعث رفع اسپاسم و گرفتگی عضلاتتان شوید. ماساژ  پاها کمک می کند تا کم کم مشکلات فشار خون و گردش خون تان بر طرف شود. گرفتگی های مضمن عضلات پاها و حتی استرس تان را نیز می توانید با انجام دادن ماساژ از بین می روند و خستگی های روزانه را به راحتی از بین خواهید برد. این دستگاه دارای سیستم STOP یعنی اتوماتیک هوشمند می باشد که با استفاده از این قابلیت دستگاه 15 دقیقه بعد از اتمام ماساژ به صورت خودکار خاموش خواهد شد.
این دستگاه دارای 6 کیسه هوا است که در ناحیه کف پاهای شما درون این دستگاه تعبیه شده است با انتخاب آنها می توانید خستگی پاهایتان را آرام و اصولی از بین ببرید. استفاده مدام از ماساژ کف پاها به رفع گودگی بیش از حد پاها کمک می کند. این دستگاه ماساژ علاوه بر اینکه برای رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم های روزانه به افرادی که مشکلات حرکتی و بی حس شدن عضلات شده اند می تواند کمک کند و سلامتی آنها را بهبود بخشیده و به راه رفتن آنها کمک بسیاری کند. این دستگاه کوچک جای زیادی را اشغال نمی کند و می تواند به صورت غلطکی به شما ماساژ ارائه دهید و پاها را از خستگی های روزانه نجات دهید. قوزک پا، نوک پنجه پا و قوس پا نواحی هستند که در این دستگاه ساده ماساژ می بینند. این ماساژور ساخت کشور چین است و دارای 1 سال گارانتی می باشد.