ماساژور پا آی ریلکس C01A

۱۳۹۷-۰۹-۱۴
ماساژور پا آی ریلکس C01A؛ دارای 4 دیسک لاستیکی نرم است که در ناحیه کف پاهای شما درون این دستگاه تعبیه شده است با انتخاب آنها می توانید خستگی پاهایتان را آرام و اصولی از بین ببرید. این دستگاه کوچک جای زیادی را اشغال نمی کند و می توانید به دو صورت مالشی و ویبره ای (لرزشی) عضلات را از ...

ماساژور پا آی ریلکس C01A؛ دارای 4 دیسک لاستیکی نرم است که در ناحیه کف پاهای شما درون این دستگاه تعبیه شده است با انتخاب آنها می توانید خستگی پاهایتان را آرام و اصولی از بین ببرید. این دستگاه کوچک جای زیادی را اشغال نمی کند و می توانید به دو صورت مالشی و ویبره ای (لرزشی) عضلات را از شر خستگی های روزانه خلاص کنید. انجام دادن ماساژ از زمان های قدیم بین مردم رواج داشته و امروزه با ساخت دستگاه های ماساژور در انواع گوناگون اجرای آن راحت تر شده است و لازم نیست فردی متخصص در کنار ما حضور داشته باشد یا مسافتی را طی کنیم و به مکان خاصی برویم. دستگاه ماساژور پا نیز یکی از انواع دستگاه های پرکاربرد ماساژ است که به صورت موضعی و تخصصی پاها را ماساژمی دهد. قدرت موتور این دستگاه 90 وات بوده و فرکانس 60-50 هرتز می باشد. با قرار دادن پاها داخل این دستگاه می توانید ماساژ مطلوبی دریافت کنید و با کمک و استفاده از گرمکنی که در این دستگاه تعبیه شده است باعث رفع اسپاسم و گرفتگی عضلاتتان شوید.
قوزک پا، نوک پنجه پا و قوس پا نواحی هستند که در این دستگاه ساده ماساژ می بینند. ماساژور پا آی ریلکس C01A دارای سیستم STOP یعنی اتوماتیک هوشمند می باشد که با استفاده از این قابلیت دستگاه 15 دقیقه بعد از اتمام ماساژ به صورت خودکار خاموش خواهد شد. با قرار دادن پاهایتان درون این دستگاه می توانید حتی انگشتان و ماهیچه های پاهای تان را تحریک کرده و ماساژ دهید و شاهد افزایش گردش خون در بدن شما خواهید شد. از طریق کیبوردی که بر روی این دستگاه تعبیه شده است می توانید تنظیمات دلخواه تان را انجام دهید. این دستگاه ماساژ علاوه بر اینکه برای رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم های روزانه مناسب است به افرادی که مشکلات حرکتی و بی حس شدن عضلات دارند می تواند کمک کند و تا آنها بتوانند کم کم راه بروند و سلامتی خود را بدست آورند. این ماساژور ساخت کشور چین است و دارای 1 سال گارانتی می باشد.