کتونی نایک هوراچی

۱۳۹۷-۰۹-۱۴
کتونی نایک هوراچی کتونی نایک هوراچی برای نخستین بار توسط Tinker Hatfield تینکر هتفیلد به عنوان یک طراح فوق حرفه ای در سال 1991 به عنوان جدید ترین مدل کتونی توسط کمپانی نایک تولید و به بازار نیز عرضه شد. با تولید چنین نمونه ای کمپانی نایک بار دیگر بزرگی و مهارت خود را تولید کفش و کتونی های اسپرت به رخ جهانیان ...

کتونی نایک هوراچی

کتونی نایک هوراچی برای نخستین بار توسط Tinker Hatfield تینکر هتفیلد به عنوان یک طراح فوق حرفه ای در سال 1991 به عنوان جدید ترین مدل کتونی توسط کمپانی نایک تولید و به بازار نیز عرضه شد. با تولید چنین نمونه ای کمپانی نایک بار دیگر بزرگی و مهارت خود را تولید کفش و کتونی های اسپرت به رخ جهانیان کشید. ایده گرفته شده طراح این کتونی از صندل های مورد استفاده توسط سرخپوست های آمریکایی نیز می باشد که ساخت آن به صورت اضافه کردن یک لایه جوراب به داخل این کتونی های می باشد که باعث ایجاد نرمی و راحتی پا می شود.

ویژگی های منحصر به فرد نایک هوراچی

خاصیت انعطاف پذیری

یکی از خصوصیات مهمی که در کتونی نایک جدید هوراچی وجود دارد و معمولا می توان آن را سراغ داشت خاصیت انعطاف پذیری و راحتی بالایی می باشد که برای پای هر فردی که از این محصولات استفاده می کند ایجاد می کند و دلیل این راحتی و انعطاف پذیری بالا نیز استفاده از رویه کفش از جنس چرم ، الیاف کشی ، نئوپرین و مواد ترموپلاستیک می باشد.

huarache

استفاده از بالشتک نایک ایر

فوم میانی که در کتونی نایک هوراچی به کار برده شده است از جنس بالشتک نایک ایر می باشد و باعث ایجاد نرمی در قسمت پاشنه و پنجه پا نیز می شود.

به کار گیری لایه جورابی شکل

داخل کتونی های نایک هوراچی برای آنکه پای خریداران این محصول بتواند فیت و ثابت قرار بگیرد و آسیب کمتری به پای شما وارد شود.

کتونی نایک هوراچی

علت استفاده از ویژگی Nike Air

یکی از دلایلی که باعث شده است تا نایک برخی از محصولات خود را با این تکنولوژی تولید کند و به بازار عرضه نماید کاهش ضربات وارد شده در هنگام راه رفتن می باشد. مکانیزم کارکردن آن بدین شکل می باشد که  کیسه با هوای تحت فشار پر شده و با اینکه مقاومت بسیار بالایی دارد، از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است. این کیسه در پایینِ زیره ی میانی (Midsole)، زیرِ قسمت پنجه و یا در زیر هر دو قسمت قرار گرفته است و بعد از جذب هر ضربه این کیسه سریعا شکل و حجم قبلی خود را بدست می آورند و برای ضربه های بعدی نیز آماده می شود.

کتونی نایک هوراچی

هم اکنون علاقه مندان به خرید کتونی نایک می توانند برای تهیه این کتونی زیبا و منحصر به فرد در نمایندگی کتونی نایک در تهران مراجعه کنند و از این محصول منحصر به فرد و زیبا برای افزایش و آرامش پای خود از آن استفاده نمایید.

 

 

نوشته کتونی نایک هوراچی اولین بار در کتونی متونی. پدیدار شد.