ماساژور چشم بن کر E100

۱۳۹۷-۰۹-۱۷
ماساژور چشم بن کر E100؛ ماساژ در این ماساژور چشم بن کر توسط کیسه هوا به صورت ویبره ای انجام شده و ویژگی گرمایشی که این وسیله وجود دارد کمک می کند تا عضلات چشم شما و اطراف آن از گرفتگی و اسپاسم های ایجاد شده خلاص شوند. استفاده از ماساژور می تواند فشار ناحیه چشم شما را کاهش داده، ...

ماساژور چشم بن کر E100؛ ماساژ در این ماساژور چشم بن کر توسط کیسه هوا به صورت ویبره ای انجام شده و ویژگی گرمایشی که این وسیله وجود دارد کمک می کند تا عضلات چشم شما و اطراف آن از گرفتگی و اسپاسم های ایجاد شده خلاص شوند. استفاده از ماساژور می تواند فشار ناحیه چشم شما را کاهش داده، باعث کاهش پف، کبودی چشم شود. زمانی که این ماساژور را استفاده می کنید ماهیچه های پلک شما تقویت شده، از وقوع و پیشترفت نزدیک بینی، کشیدگی یا انحراف زاویه دید جلوگیری می شود. دکمه پخش موسیقی، دکمه خاموش و روشن روی این ماساژور چشم بن کر تعبیه شده است که می توانید به راحتی این تنظیمات را انجام دهید.
دردهای مزمن، میگرن ها همگی بر اثر آلودگی هوا، آلودگی های صوتی و .... به وجود می آیند و بهتر است برای از بین بردن آنها چند دقیقه را ریلکس در جایی بنشینید و از ماساژور چشم بن کر استفاده نمایید و از چشم هایتان مراقب کنید. اسپیکر و ورودی USB به شما کمک می کند در حین اجرای ماساژ به آهنگ های مورد علاقه یا موسیقی ملایمی گوش کرده و ذهنتان را نیز آرام نمایید. استفاده از ماساژور چشم بن کر باعث آرامش رشته های اعصاب چشم شما می شود و عضلات ماهیچه های زیر پوست شما را نیز تقویت خواهد کرد.