صندلی ماساژور آی ریلکس S002

۱۳۹۷-۰۹-۲۵
صندلی ماساژور آی ریلکس S002 به شما کمک می کند تا خستگی روزانه، افسردگی، درهای مفصلی، عضاتنی ... را با چند دقیقه ماساژ از بین ببرید. برای دریافت ماساژ فقط کافی است بر روی صندلی ماساژور نشسته و با زدن یک دکمه مورد نظرتان را برای انجام ماساژ انتخاب کنید. صندلی ماساژور آی ریلکس دارای حالت zero حالت بی وزنی است ...

صندلی ماساژور آی ریلکس S002 به شما کمک می کند تا خستگی روزانه، افسردگی، درهای مفصلی، عضاتنی ... را با چند دقیقه ماساژ از بین ببرید. برای دریافت ماساژ فقط کافی است بر روی صندلی ماساژور نشسته و با زدن یک دکمه مورد نظرتان را برای انجام ماساژ انتخاب کنید. صندلی ماساژور آی ریلکس دارای حالت zero حالت بی وزنی است و شما می توانید با انتخاب این حالت کاملا دراز بکشید تا صندلی ماساژور ماساژتان بدهد. ماساژ به درمان بافت های عضلانی نیز کمک می کند و سبب افزایش گردش خون در بافت ها و در کل در بدن تان خواهد شد. این مدل از صندلی ماساژور آی ریلکس دارای ماساژ L و S شکل با قابلیت ماساژ از سر تا نشیمنگاه می باشد. امکان ماساژ به صورت سه بعدی در این صندلی ماساژور تعبیه شده است و صندلی ماساژ قابلیت آن را دارد که می تواند شبانه روز در دسترس شما باشد و به صورت حرفه ای را ماساژتان دهد. صندلی ماساژور آی ریلکس i Relax S002 این امکان را دارد که بتوانید در زمان استفاده زاویه ماساژ پاهای تان را تنظیم کنید و تمام خستگی را از پاهایتان بگیرید.
با کمک صندلی ماساژ می توانید بیماری های واریس، کوفتگی و ... را از بین ببرید. ریلکس شدن بدن سبب افزایش هوشیاری و بیشتر شدن قدرت ذهنی می شود و با کنترل بیشتر می توانید احساس بهتری از ماساژ داشته باشید. وزن این صندلی ماساژور آی ریلکس 64 کیلوگرم است و میتواند در 4 نوع مختلف ماساژ اتوماتیک خود را به شما ارائه دهد. ماساژ عصب های بدن را ریلکس می کند و ریلکس شدن عصب های بدن به مغز کمک کرده تا راحت تر فعالیت کند و تمام توان خود را برای فعالیت های روزانه بگذارد. این مدل صندلی آی ریلکس دارای کیسه هوا در قسمت سرشانه، ساق پا و گرمکن پشت کمر می باشد. امکان اتصال به بلوتوث و وجود اسپیکر این امکان را به شما می دهد تا بتوانید زمان اجرای ماساژ بر روی صندلی ماساژور به آهنگ آرام بخش یا حتی مورد علاقه تان گوش دهید و متوجه گذر زمان نشوید. صندلی ماساژور آی ریلکس ساخت چین بوده و تحت لیسانس آمریکا می باشد. این دستگاه شامل 1 سال گارانتی می شود که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده نمایید.