صندلی ماساژور آی ریلکس H021

۱۳۹۷-۰۹-۲۶
انجام ماساژ و کشش عضلانی می تواند تنش های روزانه را از بین ببرد و این کار حتی تا حد زیادی فشار خون و ضربان قلب بالا را نیز کاهش می دهد. طراحی این مدل صندلی ماساژور آی ریلکس بسیار زیبا و منحصر به فرد است. بر روی این صندلی ماساژور نمایشگری تعبیه شده است که می تواند تمام مراحل ...

انجام ماساژ و کشش عضلانی می تواند تنش های روزانه را از بین ببرد و این کار حتی تا حد زیادی فشار خون و ضربان قلب بالا را نیز کاهش می دهد. طراحی این مدل صندلی ماساژور آی ریلکس بسیار زیبا و منحصر به فرد است. بر روی این صندلی ماساژور نمایشگری تعبیه شده است که می تواند تمام مراحل ماساژ را بر روی کلیه قسمت های بدن نمایش دهد و امکان کنترل ماساژ نیز برای شما از این طریق امکان پذیر خواهد بود. این صندلی ماساژور دارای برنامه های مختلف به صورت اتوماتیک برای ماساژ است و 4 حافظه جهت ذخیره برنامه های ماساژ برای هر کاربر به صورت جداگانه دارد. با کمک این 4 حافظه می توانید برنامه های دلخواه ماساژتان را ذخیره کرده و در دفعات بعدی با فشار دادن یک دکمه از آنها استفاده نمایید. ماساژ به درمان بافت های عضلانی نیز کمک می کند و سبب افزایش گردش خون در بافت ها و البته در کل در بدن تان خواهد شد. قابلیت ماساژ به وسیله غلطک ها، کیسه های هوا و ویبراتور در این صندلی ماساژور آی ریلکس انجام می شود.
قابلیت ماساژ ساق پا، مچ و کف پا به وسیله ویبراتور و کیسه های هوا نیز در این صندلی ماساژور وجود دارد و با استفاده از آنها می توانید بدن تان را ریلکس کرده و ریلکس شدن بدن سبب افزایش هوشیاری و بیشتر شدن قدرت ذهنی می شود و با کنترل بیشتر می توانید احساس بهتری از ماساژ داشته باشید. ماساژ عصب های بدن را ریلکس می کند و ریلکس شدن عصب های بدن به مغز کمک کرده تا راحت تر فعالیت کند و تمام توان خود را برای فعالیت های روزانه بگذارد. حرکت غلطک ها این صندلی ماساژ به صورت باریک، متوسط و عریض می باشد و این دستگاه دارای قدرت 300 وات است. صندلی ماساژور آی ریلکس دارای حالت zero حالت بی وزنی است و شما می توانید با انتخاب این حالت کاملا دراز بکشید تا صندلی ماساژور ماساژتان بدهد. ماساژ به درمان بافت های عضلانی نیز کمک می کند و سبب افزایش گردش خون در بافت ها و در کل در بدن تان خواهد شد. قابلیت ماساژ سرشانه ها و آرنج و دست ها به صورت کامل در این صندلی ماساژور وجود دارد و مدت زمان استفاده استاندارد از صندلی ماساژور آی ریلکس 15دقیقه در هر بار می باشد و بعد از این مدت زمان بهتر است به دستگاه استراحتی بدهید. صندلی ماساژور آی ریلکس ساخت چین و تحت لیسانس آمریکا می باشد و 1 سال گارانتی نیز برای آنها در نظر گرفته شده است.