صندلی ماساژور آی ریلکس H017A

۱۳۹۷-۰۹-۲۸
صندلی ماساژور آی ریلکس i Relax H017A ؛ ماساژ باعث قوی شدن بدن می شود و جریان خون را در بدن زیاد می کند و به همین دلیل است که در پایان ماساژ در احساس گرمای بیشتری می کنید. امروزه تکنولوژی به کمک ما آمده است و با ساخت و طراحی صندلی های ماساژ به راحتی در خانه یا حتی ...

صندلی ماساژور آی ریلکس i Relax H017A ؛ ماساژ باعث قوی شدن بدن می شود و جریان خون را در بدن زیاد می کند و به همین دلیل است که در پایان ماساژ در احساس گرمای بیشتری می کنید. امروزه تکنولوژی به کمک ما آمده است و با ساخت و طراحی صندلی های ماساژ به راحتی در خانه یا حتی محل کار نیز میتوان ماساژ دید و خستگی را از تن بیرون کرد. این مدل از صندلی ماساژور دارای صفحه نمایش VFD با وضوح و کیفیت بالایی دارد که می توانید از طریق آن نوع ماساژ، مدت زمان و مراحل ماساژ بر روی قسمت های بدن تان را ببینید و آنها را تنظیم نمایید. در این صندلی ماساژور آی ریلکس i Relax H017A 3 نوع برنامه ماساژ آمریکایی، چینی، تایلندی تعبیه شده است که می توانید از هر کدام از آنها در زمان ماساژ گرفتن انتخاب کنید. با انجام دادن ماساژ قادر خواهید بود ریشه های عصبی در بخش های مختلف بدن که باعث شادابی و از بین رفتن بیماری ها می شود را پیدا کنید و در بدن احساس شادابی ایجاد کرده و باعث بهبود بسیاری از بیماری ها و حتی مشکلات فیزیولوژیکی شوید.
این مدل از صندلی ماساژور آی ریلکس دارای 4 حافظه جهت ذخیره برنامه های ماساژ برای هر کاربر به صورت جداگانه می باشد که می توانید از این طریق برنامه های دلخواهتان را ذخیره و از آنها به کرار استفاده نمایید. قابلیت ماساژ به وسیله غلطک ها، کیسه های هوا، ویبراتور و قابلیت طب درمانی مادون قرمز فیزیکی که باعث بالارفتن گردش خون در بدن می شود از ویژگی های خوب این صندلی ماساژور می باشد. امکان اتصال به بلوتوث و وجود اسپیکر این امکان را به شما می دهد تا بتوانید زمان اجرای ماساژ بر روی صندلی ماساژور به آهنگ آرام بخش یا حتی مورد علاقه تان گوش دهید و متوجه گذر زمان نشوید. صندلی ماساژور آی ریلکس i Relax H017A دارای قدرت 300 وات بوده و مدت زمان استفاده استاندارد از این صندلی ماساژور 15 دقیقه در هر بار است و باید بعد از این مدت به صندلی استراحت دهید. طراحی این صندلی ماساژور بسیار جذاب و منحصر به فرد است و با ساختار جمع و جوری که دارد جابه جایی آن راحت و آسان است.