کتونی ورزشی زنانه نایک EXP-X14

۱۳۹۷-۱۰-۰۱
کتونی ورزشی باید قدرت تحمل ضربات مداوم از پاشنه به پنجه پا را داشته باشد، قسمت میانی و پاشنه ی پا را کاملا در بر بگیرد. کتانی ورزشی مناسب باید از پاها محافظت کند و در عین حال فضای جلوی کفش پیاده روی باید به شکلی باشد که به پنجه ی پاهایتان امکان تکان خوردن بدهد. کفش مخصوص پیاده روی زنانه ...

کتونی ورزشی باید قدرت تحمل ضربات مداوم از پاشنه به پنجه پا را داشته باشد، قسمت میانی و پاشنه ی پا را کاملا در بر بگیرد. کتانی ورزشی مناسب باید از پاها محافظت کند و در عین حال فضای جلوی کفش پیاده روی باید به شکلی باشد که به پنجه ی پاهایتان امکان تکان خوردن بدهد. کفش مخصوص پیاده روی زنانه نایکی بسیار زیبا و در عین حال فوق العاده راحت می باشد. این مدل از کتونی نایک رویه ای از الیاف مصنوعی داشته و با وزن سبکی که دارد برای انجام ورزش پیاده روی و دویدن کاملا مناسب است.
کفش های مخصوص دویدن و پیاده روی باید سبک بوده و کفی نرمی داشته باشند تا در هر بار اصابت پا به زمین فشار وارده به کمر را جذب کرده و به ستون فقرات و پاهایتان صدمه ای وارد نکند. کتونی ورزشی انتخاب کنید که در زمان پوشیدن آن در ناحیه پاشنه احساس راحتی داشته باشید. کفش ورزشی باید بتواند پشت و انحناهای جانبی زیر پا را پشتیبانی کند و کفش مخصوص پیاده روی زنانه نایکی مدل EXP-X14 دارای کفی از جنس پلی اورتان می باشد و در زمان استفاده برای شما بسیار سبک و راحت خواهد بود. توجه داشته باشید کفی کفش پیاده روی نباید نازک باشد، زیرا در مسیرهایی که ناهمواری دارند فشار به پاشنه پا وارد شده و پاهایتان اذیت خواهند شد.