سویشرت مردانه زیپ کج جیمور

۱۳۹۷-۱۰-۰۲
با تغییر فصول و رسیدن آب و هوایی سرد تهیه لباسی گرم که از بدن ما محافظت کند یکی از واجبات است. استفاده از کاپشن های گرم در تمام روزهای فصل زمستان، پاییز یا حتی بهار مناسب نیست و شدت سرما به حدی نیست که بخواهید از لباس های خیلی گرم استفاده کنید. برای گرم نگه داشتن بدن لباس هایی ...

با تغییر فصول و رسیدن آب و هوایی سرد تهیه لباسی گرم که از بدن ما محافظت کند یکی از واجبات است. استفاده از کاپشن های گرم در تمام روزهای فصل زمستان، پاییز یا حتی بهار مناسب نیست و شدت سرما به حدی نیست که بخواهید از لباس های خیلی گرم استفاده کنید. برای گرم نگه داشتن بدن لباس هایی مانند سویشرت ها در انواع مختلف مناسبند که علاوه بر گرم نگه داشتن بدن خیلی سنگین یا با حجم زیادی نیستند و دست و پا گیر نمی باشند.
سویشرت مردانه که در این بخش می بینید پارچه گرمی از الیاف لطیفی دارد. طرح خاص این سویشرت جوان پسند است و زیپی کج داشته و آستین های بلند آن با جای انگشتی که دارد تا نزدیک انگشتان شما را خواهد گرفت و دست های شما را از سرما محافظت خواهد کرد. دو جیب این لباس زیپ دار است و وسایلی که داخل آن خواهید گذاشت بیرون نخواهد ریخت. این سویشرت کلاه دارد که می تواند، سر شما را از سرما، باران و برف محافظت کند و سرتان را نیز در صورت گرم نگه دارد. انتخاب لباس مناسب بسیار اهمیت دارد و لباس مناسب حتی بر روی بالا رفتن اعتماد به نفس تان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و می تواند انگیزه بیشتری برای انجام دادن فعالیت بدهد.