شلوار مردانه نایک (دم پا مچ)

۱۳۹۷-۱۰-۰۲
تکنولوژی در حیطه ورزش و تولید لباس های آن نیز نیز راه پیدا کرده است و البته در حال حاضر نیز در حال پیشرفت است. تکنولوژی‌ها سبب می شوند ورزش کردن را برای شما ساده‌تر کنند و سلامتتان را افزایش دهند و حتی از بدنتان در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت کنند. لباس های ورزشی با کیفیت و زیبا حتی می ...

تکنولوژی در حیطه ورزش و تولید لباس های آن نیز نیز راه پیدا کرده است و البته در حال حاضر نیز در حال پیشرفت است. تکنولوژی‌ها سبب می شوند ورزش کردن را برای شما ساده‌تر کنند و سلامتتان را افزایش دهند و حتی از بدنتان در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت کنند. لباس های ورزشی با کیفیت و زیبا حتی می توانند شما را تشویق کنند که ورزش را روزانه انجام دهید و آن را رها نکنید. پس شما با این تکنولوژی و تنوع که در بازار جهانی وجود دارد باید حرفه ای تر انتخاب کنید. این شلوار مردانه نایک برای استفاده در هر سن و سالی مناسب است و بسیار راحت و شیک بوده و تن خور بسیار جذابی نیز دارد.
جنس این شلوار فلازت است و الیاف مصنوعی به کار رفته در لباس قابلیت تنفس، جذب عرق و در نتیحه خشکی و خنکی بدن را دارد. توجه داشته باشید در انتخاب لباس به فصل هم توجه کنید، برای فصل‌های سردتر به ویژه برای ورزش خارج از خانه سراغ شلوارهای گرم تر بروید و این شلوار نایک نیز به اندازه‌ی کافی قابلیت تنفس دارند و هم بدن شما را گرم نگه می‌دارند. این شلوار مردانه به شکل اسلش یا در اصطلاح دم پا مچ است. مارک نایک روی شلوار دیده می شود و کمر این شلوار کشی است و با کمک بند آن می توانید تنگی یا گشادی آن را تنظیم کنید. این شلوار برای استفاده روزانه و اجرای ورزش‌های کاردیو (cardio) مثل پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری یا ایروبیک و ... مناسب است و دست و پاگیر شما نخواهد بود.