کتونی اسکیچرز زنانه Go Walk 3

۱۳۹۷-۱۰-۰۲
کتونی اسکیچرز زنانه Go Walk 3 به دلیل برخورداری از جنسی انعطاف پذیر در پا بسیار راحت بوده و انگشتان پا آزادانه دورن این کتونی ورزشی حرکت خواهند کرد. رویه این کتونی ورزشی از جنس جیر است که نرم و راحت بوده و از تعریق بیش از حد و نیز فشار به پا حین استفاده مداوم از این کفش اسکیچرز ...

کتونی اسکیچرز زنانه Go Walk 3 به دلیل برخورداری از جنسی انعطاف پذیر در پا بسیار راحت بوده و انگشتان پا آزادانه دورن این کتونی ورزشی حرکت خواهند کرد. رویه این کتونی ورزشی از جنس جیر است که نرم و راحت بوده و از تعریق بیش از حد و نیز فشار به پا حین استفاده مداوم از این کفش اسکیچرز جلوگیری می کند، همچنین به دلیل پارچه ای بودن جنس این کتونی ورزشی مانع از بوی بد پا خواهد شد؛ تمرین با استفاده از این کفش اسکیچرز نه تنها از خستگی زودرس حین پیاده روی جلوگیری خواهد کرد، بلکه به جهت راحتی و برخورداری از کفه ای با جنس پلی اورتان در این اسکیچرز زنانه ، موجب تشویق هرچه بیشتر ورزشکار خواهد شد.
در ناحیه پشت پا درون این کفش ورزشی ، حالتی بالشتکی دارد که از فشار به تاندون ها و نواحی پشت پا جلوگیری خواهد کرد و مانع از آسیب و صدمه به ساق پا می شود؛ وزن این کتونی ورزشی بسیار سبک بوده که همین امر موجب جلوگیری از هدر رفتن بیش از حد انرژی و افزایش مدت تمرین خواهد شد. با توجه به این امر که راه رفتن یکی از ورزش های اصلی در رسیدن به تناسب اندام است ، بنابراین انتخاب اسکیچرز زنانه گزینه ای مناسب برای تمرینات روزانه به شمار می آید.