کفش اسکیچرز زنانه Go Walk 3

۱۳۹۷-۱۰-۰۲
کفش اسکیچرز زنانه Go Walk 3 از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است که موجب راحتی پا حین پیاده روی و راه رفتن شده و نیز انگشتان پا به راحتی درون کفش ورزشی حرکت می کنند که همین امر مانع از خستگی زودرس هنگام تمرین خواهد شد. زیره این کفش ورزشی با استفاده از فناوری جدید کفش اسکیچرز موسوم به Pillars ...

کفش اسکیچرز زنانه Go Walk 3 از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است که موجب راحتی پا حین پیاده روی و راه رفتن شده و نیز انگشتان پا به راحتی درون کفش ورزشی حرکت می کنند که همین امر مانع از خستگی زودرس هنگام تمرین خواهد شد. زیره این کفش ورزشی با استفاده از فناوری جدید کفش اسکیچرز موسوم به Pillars تولید شده است که از طریق بالشتک های به کار رفته در وسط کفش اسکیچرز به راحتی قوس پا را پوشش داده و ضربات وارده از سطح زمین را دفع می کند.
این کفش اسکیچرز دارای طراحی ساده ای بوده و به همین دلیل این کتونی ورزشی انتخابی مناسب برای اکثر افراد به شمار می آید. جنس رویه این کفش ورزشی از الیاف مصنوعی بوده که جهت جلوگیری از تعریق بیش از حد پا حین پیاده روی و دویدن ، هوا را به داخل کفش اسکیچرز نفوذ داده و مانع از بو گرفتن پا خواهد شد. جنس کفه کفش تولید شده از پلی اورتان و EVA است که موجب سبکی وزن این کفش اسکیچرز شده و به همین جهت حین دویدن یا راه رفتن مانع از هدر رفتن بیش از حد انرژی ورزشکار شده که حتی باعث افزایش مدت زمان تمرین خواهد شد.