کیف رودوشی آدیداس

۱۳۹۷-۱۰-۰۲
برای حمل وسایل ضروری مدل کیف هایی طراحی و تولید شده اند که به کیف های رو دوشی یا دوشی معروف می باشند. این کیف ها دارای یک بند معمولا بلند هستند که برای تقسیم وزن آنها را به صورت کج بر روی شانه می اندازند یا گاهی بر روی یک دوش قرار می دهند. این نوع کیف ها طرح ...

برای حمل وسایل ضروری مدل کیف هایی طراحی و تولید شده اند که به کیف های رو دوشی یا دوشی معروف می باشند. این کیف ها دارای یک بند معمولا بلند هستند که برای تقسیم وزن آنها را به صورت کج بر روی شانه می اندازند یا گاهی بر روی یک دوش قرار می دهند. این نوع کیف ها طرح ها و نوع های مختلفی دارند که می توانید با توجه به نیازتان از میان آنها انتخاب نمایید. این مدل کیف دوشی که در این بخش می بینید مدل اسپرتی دارد و برند آدیداس نیز بر روی آن نوشته شده است و جنس آن از برزنت مقاومی است.
بند این کیف قابل تنظیم است و می توانید به اندازه دلخواه تان تنظیم نمایید. پد ضربه گیری نیز برای محافظت از لپ تاپ یا تبلت درون این کیف وجود دارد و می تواند از ضربه دیدن این گونه وسایل های شما جلوگیری کند. قسمت کوچکتری نیز در پشت این کیف تعبیه شده است که با زیپی که دارد به شما کمک می کند لوازم ضروری کوچک تان اعم از موبایل، کلید و ... را درون آن قرار دهید. درب این کیف تاشو و چسبی می باشد که محافظی برای درب زیپی کیف محسوب می شود. سبک بودن و داشتن فضای کافی این امکان را به شما می دهد تا هم از این کیف به عنوان کیفی برای نگهدارنده لب تاپ استفاده نمایید و هم بتوانیم به عنوان ساکی کوچک همراه داشته باشید.