کیف کوله پشتی سایز بزرگ CAT

۱۳۹۷-۱۰-۰۲
کیف های کوله پشتی برای حمل وسایل و کتاب و ... به کار برده می شوند. جنس این کوله پشتی از برزنت و نانو است که در برابر پارگی و تحمل وزن بسیار مقاوم می باشد. این کیف سایز بزرگی داشته و بسیار جادار است و 3 جیب زیپی در جلوی آن نیز قرار دارد که می توانید لوازم مورد ...

کیف های کوله پشتی برای حمل وسایل و کتاب و ... به کار برده می شوند. جنس این کوله پشتی از برزنت و نانو است که در برابر پارگی و تحمل وزن بسیار مقاوم می باشد. این کیف سایز بزرگی داشته و بسیار جادار است و 3 جیب زیپی در جلوی آن نیز قرار دارد که می توانید لوازم مورد نیاز یا موبایل و ... که به آنها بیشتر احتیاج دارید را درون آنها قرار دهید.
این جنس کوله پشتی سبب ضد آب بودن آن نیز می شود و لازم نیست نگران وسایل داخل کیف تان باشید. در این کوله‌پشتی می‌توانید مدارک و لپ‌تاپ و وسایل خود را نیز جای داده و حمل کنید، زیرا پدی برای لپ‌تاپ درون آن در نظر گرفته‌شده‌ که ضربه‌های احتمالی را دفع می‌کند و بدنه‌ی لپ‌تاپ را از آسیب احتمالی در امان نگه‌ می‌دارد. در قسمت بالای کوله‌ پشتی یک دسته‌ برای حمل به‌ صورت دستی در بالا، دو بند برای قرار دادن بر روی شانه ها و دو بند محکم و پهن نیز برای محکم کردن کوله بر روی کمر دارد. با استفاده از دو بند پهن کوله پشتی بدن و مخصوصا ستون فقرات شما راحت تر می تواند سنگینی کیف را تحمل کرده و با خود حمل کند. دو جیب برای حمل بطری نوشیدنی و لوازم ضروری در طرفین تعبیه شده است. بر روی بند این کوله زیبا و محکم جک هندزفری (handsfree port) برای اتصال به گوشی موبایل قرار دارد.