کوله پشتی ریباک

۱۳۹۷-۱۰-۰۳
به توصیه متخصصان وزن کوله چه آنهایی که برای استفاده روزمره به کار می روند و چه آنهایی که برای کوه نوردی انتخاب می شوند نباید بیشتر 9 کیلوگرم شوند تا سلامتی شما را دچار مشکلی نکنند. خانم ها با توجه به اینکه آناتومی بدن شان ضعیف تر از آقایان است باید در زمان انتخاب دقت بیشتری داشته باشند و ...

به توصیه متخصصان وزن کوله چه آنهایی که برای استفاده روزمره به کار می روند و چه آنهایی که برای کوه نوردی انتخاب می شوند نباید بیشتر 9 کیلوگرم شوند تا سلامتی شما را دچار مشکلی نکنند. خانم ها با توجه به اینکه آناتومی بدن شان ضعیف تر از آقایان است باید در زمان انتخاب دقت بیشتری داشته باشند و حجم و طول و عرض کیفی که می خواهند خریداری نمایند را در نظر بگیرند. علاوه بر زیپ اصلی زیپی کوچک تر دارد که برای نگهداری مرتب تلفن همراه، کیف پول، خودکار و سایر لوازم جانبی در سفر یا استفاده روزانه در جلوی کیف تعبیه شده است. بندهای پهن این کوله می‌توانند وزن کوله را روی شانه‌های شما به راحتی تقسیم کنند و از کمر و ستون فقرات تان محافظت نمایند. همچنین جنس این کوله‌پشتی از چرم مصنوعی طرح مخمل است و مقاومت بسیار زیادی دارد.
اگر قصد استفاده از یك بند و انداختن کوله بصورت یکطرفه را دارید فراموش نکنید که این کار اصلا درست نیست،‌ عدم تقارن کوله ستون فقرات و مهره های شما را دچار مشکل می کند. داخل کیف محفظه ای برای قرار دادن لپ‌تاپ به صورت مخصوص تعبیه شده است که ضربه‌های احتمالی را دفع می‌کند و بدنه‌ی لپ‌تاپ را از آسیب در امان نگه‌ می‌دارد. در قسمت بالای کوله‌ پشتی یک دسته‌ برای حمل به‌ صورت دستی و دو بند برای آویزان کردن کوله بر روی شانه ها در نظر گرفته شده است. درج شدن نام ریباک بر روی این کوله هم باعث زیبایی بیشتر این کوله شده است و هم آن را اسپرت تر و جذاب تر کرده است. با رنگ بندی بسیار زیبایی که این کوله دارد با هر سلیقه ای که باشید می توانید به دلخواه کوله مورد نظرتان را انتخاب نمایید.