کوله پشتی CAT

۱۳۹۷-۱۰-۰۳
اگر جزو افرادی هستید که ترجیح می دهند با انتخاب مناسب کیف از کمر و ستون فقرات یا حتی گردن خود محافظت کنند، انتخاب کیف کوله پشتی مناسب ترین انتخاب شما خواهد بود. کیف کوله علاوه بر اینکه برای سفر یا کوه نوردی مناسب است، بهترین گزینه برای حمل وسایل زیاد در طی روز و رفتن به دانشگاه، مدرسه، باشگاه ...

اگر جزو افرادی هستید که ترجیح می دهند با انتخاب مناسب کیف از کمر و ستون فقرات یا حتی گردن خود محافظت کنند، انتخاب کیف کوله پشتی مناسب ترین انتخاب شما خواهد بود. کیف کوله علاوه بر اینکه برای سفر یا کوه نوردی مناسب است، بهترین گزینه برای حمل وسایل زیاد در طی روز و رفتن به دانشگاه، مدرسه، باشگاه یا حتی سر کار می باشد. امروزه کمپانی های مختلف طراحی های زیادی از این مدل کیف تولید کرده اند که با هر سلیقه و سن و سالی که باشید می توانید از میان آنها بهترین را انتخاب نمایید. اولین چیزی که برای قرار دادن لوازم مورد نیاز در سفر به ذهن ما می رسد این است که کیفی جا دار داشته باشیم تا بتوانیم تمام وسایل هایمان را داخل آن جای دهیم. با تهیه کوله پشتی مناسب میتوانید هم کارهای روزانه را با استفاده از آن انجام دهید و هم به طبیعت گردی یا کوهنوردی تان بپردازید.
این کوله پشتی CAT دارای دو جیب برای حمل بطری نوشیدنی در طرفین، دو جیب جانبی دیگر علاوه بر زیپ اصلی یکی کوچک و دیگری بزرگ تر دارد که برای نگهداری مرتب تلفن همراه، کیف پول، خودکار و سایر لوازم جانبی در سفر یا استفاده روزانه در جلوی کیف تعبیه شده است. داخل کیف محفظه ای برای قرار دادن لپ‌تاپ به صورت مخصوص اختصاص داده شده است که با قرار دادن لبپ تاپ به خوبی از آن حفاظت خواهد شد. این کیف دسته های‌ محکم، راحت و البته ضد تعریقی دارد. با کمک دسته محکمی که در بالای کوله پشتی تعبیه شده است نیز کوله را از قسمت بالای آن حمل کنید. بندهای پهن این کوله می‌توانند وزن کوله را روی شانه‌های شما به راحتی تقسیم کنند و از کمر و ستون فقرات تان محافظت نمایند. همچنین جنس این کوله‌پشتی از برزنت ضدآب است و با مقاومتی که دارد برای شما سال های سال کار خواهد کرد. اگر قصد خرید کوله پشتی دارید سعی کنید با توجه به نیازتان سایز مناسبی را انتخاب نمایید و از آن نیز به طور صحیح استفاده نمایید تا دچار مشکلی نشوید. فراموش نکنید که اگر کوله پشتی را بیش از اندازه ظرفیتش سنگین کنید، پشت کمرتان قوس دار شده و سرو تنه شما به سمت جلو خم خواهد شد. استفاده از یك بند و انداختن کوله بصورت یکطرفه نیز اصلا کار درستی نیست،‌ عدم تقارن کوله ستون مهره شما را دچار مشکل می کند.