کوله پشتی SwissGear

۱۳۹۷-۱۰-۰۳
کوله پشتی SwissGear ؛ در این کوله‌پشتی می‌توانید مدارک و لپ‌تاپ و وسایل خود را جای داده و حمل کنید، زیرا محفظه‌‌ای برای لپ‌تاپ درون آن در نظر گرفته‌شده‌ که ضربه‌های احتمالی را دفع می‌کند و بدنه‌ی لپ‌تاپ را از آسیب احتمالی در امان نگه‌ می‌دارد. با استفاده از دو بند کوله پشتی بدن و مخصوصا ستون فقرات شما راحت ...

کوله پشتی SwissGear ؛ در این کوله‌پشتی می‌توانید مدارک و لپ‌تاپ و وسایل خود را جای داده و حمل کنید، زیرا محفظه‌‌ای برای لپ‌تاپ درون آن در نظر گرفته‌شده‌ که ضربه‌های احتمالی را دفع می‌کند و بدنه‌ی لپ‌تاپ را از آسیب احتمالی در امان نگه‌ می‌دارد. با استفاده از دو بند کوله پشتی بدن و مخصوصا ستون فقرات شما راحت تر می تواند سنگینی کیف را تحمل کرده و با خود حمل کنید. دو جیب برای حمل بطری نوشیدنی و لوازم ضروری در طرفین تعبیه شده است. بر روی بند این کوله زیبا و محکم جک هندزفری (handsfree port) برای اتصال به گوشی موبایل و انواع پلیرها و دارای جک (USB) برای اتصال پاوربانک و ... تعبیه شده است.
این کیف بسیار جادار است و دو جیب زیپی در جلوی آن نیز قرار دارد که می توانید لوازم مورد نیاز یا موبایل و ... که به آنها بیشتر احتیاج دارید را قرار دهید. در قسمت بالای کوله‌ پشتی یک دسته‌ برای حمل به‌ صورت دستی و دو بند محکم و پهن نیز برای آویزان کردن کوله بر روی شانه ها وجود دارد. جنس این کوله پشتی از برزنت و نانو است که در برابر پارگی و تحمل وزن بسیار مقاوم می باشد. این جنس کوله پشتی سبب ضد آب بودن آن نیز می شود و لازم نیست نگران خیس وسایل داخل کیف تان باشید.