کیف رودوشی نایک

۱۳۹۷-۱۰-۰۳
کیف رودوشی نایک طرح ها و نوع های مختلفی دارد که می توانید با توجه به نیازتان از میان آنها بهترین را انتخاب نمایید. کیف رودوشی نایک که در این بخش می بینید مدلی اسپرت دارد و برند نایک نیز بر روی آن نوشته شده است و جنس این کیف رودوشی نایک از برزنت مقاوم است. بند این کیف رودوشی نایک قابل ...

کیف رودوشی نایک طرح ها و نوع های مختلفی دارد که می توانید با توجه به نیازتان از میان آنها بهترین را انتخاب نمایید. کیف رودوشی نایک که در این بخش می بینید مدلی اسپرت دارد و برند نایک نیز بر روی آن نوشته شده است و جنس این کیف رودوشی نایک از برزنت مقاوم است. بند این کیف رودوشی نایک قابل تنظیم است و می توانید به اندازه دلخواه تان بند کیف رودوشی نایک را تنظیم نمایید. درب این کیف رودوشی نایک تاشو و چسبی می باشد که محافظی برای زیپ این کیف رودوشی نایک محسوب می شود. پد ضربه گیری نیز برای محافظت از لپ تاپ یا تبلت درون این کیف رودوشی نایک وجود دارد و می تواند از ضربه دیدن وسایل دورن کیف رودوشی نایک جلوگیری کند. 
قسمت کوچکتری در پشت این کیف رودوشی نایک تعبیه شده است که زیپی بوده و به شما کمک می کند لوازم ضروری کوچک تان اعم از موبایل، کلید و ... را درون آن قرار دهید. سبک بودن و داشتن فضای کافی در این کیف رودوشی نایک این امکان را به شما می دهد تا هم از کیف رودوشی نایک به عنوان کیفی برای نگهدارنده لپ تاپ استفاده نمایید و هم بتوانید از این کیف به عنوان ساکی کوچک استفاده نمایید. برای حمل وسایل ضروری مدل کیف هایی طراحی و تولید شده اند که به کیف های رو دوشی یا دوشی معروف شده اند؛ کیف رودوشی نایک نیز دارای یک بند بلند است که برای تقسیم وزن می توان کیف رودوشی نایک را به صورت کج بر روی شانه انداخت یا گاهی بر روی یک دوش قرار داد.