دوچرخه اسپینینگ پاور مکس ۹۰۲P

۱۳۹۷-۱۰-۰۴
دوچرخه اسپینینگ پاور مکس 902P؛ این اسپینینگ پاورمکس قابلیت تنظیم زین به صورت عمودی و افقی دارد. این دستگاه عملکردی دیسکی دارد و قادر است تا وزن 160 کیلوگرم را تحمل کند. این دوچرخه تایوانی به عنوان دستگاهی برای تناسب اندام و کاهش وزن بسیار ایده آل است و می تواند به ارتقای سلامتی بدن کمک کند. با استفاده از ...

دوچرخه اسپینینگ پاور مکس 902P؛ این اسپینینگ پاورمکس قابلیت تنظیم زین به صورت عمودی و افقی دارد. این دستگاه عملکردی دیسکی دارد و قادر است تا وزن 160 کیلوگرم را تحمل کند. این دوچرخه تایوانی به عنوان دستگاهی برای تناسب اندام و کاهش وزن بسیار ایده آل است و می تواند به ارتقای سلامتی بدن کمک کند. با استفاده از این دوچرخه ثابت اسپیننیگ پاورمکس می توانید به راحتی در مدت زمان کوتاهی با پیروی از یک برنامه ورزشی مناسب عضلات ران و شکم خود را تقویت کنید و زودتر به اهداف خود برسید. کاربر به راحتی می تواند با کمک گرفتن از طریق چرخ هایی که در قسمت جلوی دستگاه تعبیه شده است، آن را جابه جا کرده و از دیگر قسمت های خانه استفاده کند. این دستگاه هوازی دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.
نمایشگر این دوچرخه اسپینینگ تعداد ضربان قلب، کالری سوزانده شده و مدت زمانی که تمرینات را انجام داده اید را به نمایش در می آورد. بر روی دسته های این دوچرخه ثابت اسپینینگ سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با قرار دادن دست های تان می توانید در کمترین زمان از تعداد ضربان قلب تان مطلع شوید. ارتفاع دسته این دوچرخه ثابت قابلیت تنظیم دارد و می توانید نسبت به آناتومی بدن تان آن را تنظیم نمایید. درجات تنظیم مقاومت سرعت دوچرخه اسپینینگ پاورمکس قابل تنظیم می باشد و بنا به شدت تمرینات خود می توانید آن را تنظیم کنید. با کمک دستگاه اسپینینگ با زیاد کردن اعمال نیروی بیشتر در دوره طولانی، می توانید استقامت عضلانی را بیشتر نمایید.