ساک ورزشی آدیداس

۱۳۹۷-۱۰-۰۷
ساک ورزشی آدیداس؛ بدنه ای از جنس برزنت دارد که بسیار مستحکم و نیز منعطف می باشد و از یک محفظه اصلی برخودار است؛ وزن ساک سبک بوده که می توانید آن را به راحتی حمل کنید. مدل این ساک به دلیل برخورداری از دو رنگ در پارچه برزنت، طرح دار می باشد که لوگوی برند آدیداس در قسمت جلوی ...

ساک ورزشی آدیداس؛ بدنه ای از جنس برزنت دارد که بسیار مستحکم و نیز منعطف می باشد و از یک محفظه اصلی برخودار است؛ وزن ساک سبک بوده که می توانید آن را به راحتی حمل کنید. مدل این ساک به دلیل برخورداری از دو رنگ در پارچه برزنت، طرح دار می باشد که لوگوی برند آدیداس در قسمت جلوی ساک حک شده است. در قسمت جلوی این ساک ورزشی جیب زیپ داری تعبیه شده است که می توانید وسایل مورد نیاز را در دسترس خود قرار دهید؛ همچنین دو عدد جیب توری کشی در دو طرف ساک وجود دارد که می توان بطری آب یا سایر ملزومات را در آن جاسازی نمود.
این ساک دارای دو دسته اصلی بوده که به یکدیگر متصل می شوند تا راحت تر در دست قرار گیرد؛ همچنین مجهز به بند رو دوشی قابل تنظیم بوده که در صورت نیاز می توانید آن را متصل کرده و استفاده نمایید. ساک ورزشی مناسب باید از مرغوبیت و کیفیت بالا برخودار باشد تا بتوان مدت های طولانی از آن استفاده نمود؛ این ساک تولید شده توسط برند آدیداس است که می توانید در سفرهای تفریحی، استخر، زمین تمرین یا باشگاه به صورت روزانه استفاده نمایید.