ساک ورزشی ریباک

۱۳۹۷-۱۰-۰۷
ساک ورزشی ریباک؛ جنسی نرم و انعطاف پذیر دارد که در صورت نیاز به آسانی قابل شستشو می باشد؛ همچنین لوگوی برند ریباک بر روی ساک حک شده است. تعداد دو عدد جیب توری در دو طرف ساک قرار گرفته است که می توان بطری آب یا سایر وسایل را در آن جاسازی نمود که به دلیل کشی بودن بطری ...

ساک ورزشی ریباک؛ جنسی نرم و انعطاف پذیر دارد که در صورت نیاز به آسانی قابل شستشو می باشد؛ همچنین لوگوی برند ریباک بر روی ساک حک شده است. تعداد دو عدد جیب توری در دو طرف ساک قرار گرفته است که می توان بطری آب یا سایر وسایل را در آن جاسازی نمود که به دلیل کشی بودن بطری با سایز های مختلف را در خود جای می دهد؛ علاوه بر این یک عدد جیب زیپ دار در قسمت جلوی ساک تعبیه شده است که می توانید وسایل مورد نیاز را جهت دسترسی آسان، درون آن قرار دهید.
محفظه اصلی ساک توسط زیپ باز و بسته می شود و دارای دو دسته برای حمل کردن راحت تر است؛ همچنین از بند رو دوشی قابل تنظیم برخوردار بوده که می توانید با استفاده از آن ساک را حمل نمایید. مرغوبیت و کیفیت ساک، نوع ورزشی که تصمیم به اجرای آن دارید، سبکی یا سنگینی و حتی برند آن از ویژگی هایی بوده که هنگام انتخاب ساک باید به آن ها دقت شود، تا بتوانید گزینه ای مناسب را تهیه نموده و دست کم سال ها از آن استفاده کنید. جنس ساک باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و بتوانید مدت طولانی از آن استفاده نمایید.