ساک ورزشی زنانه ریباک

۱۳۹۷-۱۰-۰۷
ساک ورزشی زنانه ریباک، برای بانوان بسیار کارآمد بوده و علاوه بر این که می توانند از آن در سفر های تفریحی استفاده نمایند، به دلیل برخورداری از پد ضربه گیری که در بدنه ساک تعبیه شده است، می توانند ملزومات مورد نیاز کودک را نیز درون آن قرار دهند. تعداد دو عدد جیب در کناره های این ساک و ...

ساک ورزشی زنانه ریباک، برای بانوان بسیار کارآمد بوده و علاوه بر این که می توانند از آن در سفر های تفریحی استفاده نمایند، به دلیل برخورداری از پد ضربه گیری که در بدنه ساک تعبیه شده است، می توانند ملزومات مورد نیاز کودک را نیز درون آن قرار دهند. تعداد دو عدد جیب در کناره های این ساک و همچنین یک جیب اصلی در قسمت جلوی آن تعبیه شده است که لوگوی ریباک بر روی آن حک شده است و در صورت نیاز می توان وسایل ضروری مانند: گوشی همراه یا بطری آب را در آن قرار داد.
جنس این ساک از برزنت نرم است که بسیار با کیفیت و مقاوم می باشد و دارای محفظه اصلی است که بوسیله زیپ باز و بسته می شود و می توان کفش و پوشاک رزشی را دورن آن جای داد. وزن ساک سبک بوده و دارای دو دسته اصلی است که می توانید بوسیله آن ها به راحتی ساک را حمل نمایید؛ همچنین از یک بند رو دوشی قابل تنظیم برخوردار است که در صورت نیاز می توان آن را متصل کرد و مورد استفاده قرار داد. ساک ورزشی زنانه ریباک دارای طرحی گل دار بوده و مناسب بانوان با سلیقه و خوش ذوق است که می توانند ملزومات مورد نیاز جهت رفتن به سالن ورزشی را درون آن قرار دهند.