ست بلوز شلوار زنانه پاتیک کد ۹۷۱۸

۱۳۹۷-۱۰-۰۷
ست بلوز شلوار زنانه پاتیک کد 9718؛ ست ورزشی بسیار راحت و سبکی که مناسب انجام دادن ورزش در باشگاه یا در خانه است. این ست ورزشی رنگ جذاب و خاصی دارد که و در دو سایز S-M و L-XL تولید شده است. قابلیت کشانی این ست به شما کمک می کند تا در زمان انجام تمرینات ورزشی راحت باشید ...

ست بلوز شلوار زنانه پاتیک کد 9718؛ ست ورزشی بسیار راحت و سبکی که مناسب انجام دادن ورزش در باشگاه یا در خانه است. این ست ورزشی رنگ جذاب و خاصی دارد که و در دو سایز S-M و L-XL تولید شده است. قابلیت کشانی این ست به شما کمک می کند تا در زمان انجام تمرینات ورزشی راحت باشید و حین خم شد‌ن و انجام حرکات کششی به‌ خوبی از خود‌ انعطاف نشان می‌د‌هند‌ و بنابراین برای انجام ورزش‌هایی مانند‌ پیلاتس و ايروبیک بسیار مناسب می باشند.
جنس این ست ورزشی آندرآمور ژورس بوده و کاملا آنتی هیبرید و آنتی باکتریال است. این بلوز و شلوار به سرعت رطوبت را از خود‌ عبور می‌د‌هد‌ و این موضع سبب می شود در زمان ورزش لباس تان خیس و آزار دهنده نشود. پارچه این لباس بر اثر شست‌وشو آسیب نمی‌بیند‌ و بعد‌ از سال‌ها استفاد‌ه شکل خود‌ را حفظ می‌کنند‌. لگوی آندرآمور در جلوی بلوز این کار را بسیار زیباتر جلوه می دهد و به دلیل کشی بودن کمر شلوار ورزشی می توانید در کمترین زمان آن را بپوشید یا تعویضش کنید.