ست بلوز شلوار زنانه پاتیک کد ۹۷۲۴

۱۳۹۷-۱۰-۰۷
در زمان انجام دادن ورزش نحوه گردش خون در بدن ما بسیار اهمیت دارد. زیرا علاوه بر حفظ سلامتی و حتی ارتقای آن سبب بالا رفتن سوخت و ساز بدن ما نیز می شود. لباس ورزشی خوب با جنس و کیفیتی مناسب می تواند از عضلات یا در کل بدن ما حمایت کند و مانع گردش خون بهتر بدن در ...

در زمان انجام دادن ورزش نحوه گردش خون در بدن ما بسیار اهمیت دارد. زیرا علاوه بر حفظ سلامتی و حتی ارتقای آن سبب بالا رفتن سوخت و ساز بدن ما نیز می شود. لباس ورزشی خوب با جنس و کیفیتی مناسب می تواند از عضلات یا در کل بدن ما حمایت کند و مانع گردش خون بهتر بدن در زمان ورزش نیز نشود. ترکیب رنگ طوسی، صورتی و سفید با طرح های زیبا و خاص که در این ست ورزشی به کار رفته است مناسب هر جوان خوش سلیقه ای خواهد بود.
انتخاب لباس مناسب می تواند حتی به افزایش اعتماد به نفس ما نیز کمک کند و حتی ما را به انجام منظم و روزانه آن تشویق نماید. قابلیت کشسانی این ست پاتیک به شما کمک می کند تا در زمان انجام تمرینات ورزشی راحت باشید و این پارچه حین خم شد‌ن و انجام حرکات کششی به‌خوبی از خود‌ انعطاف نشان می‌د‌هند‌. جنس پارچه این ست پاتیک ژورس بوده که بر اثر شست‌وشو آسیب نمی‌بیند‌ و بعد‌ از سال‌ها استفاد‌ه شکل خود‌ را حفظ می‌کند‌. این بلوز و شلوار به قدری سبک بوده، جنس بسیار لطیف و سبکی دارند وس شما اصلا احساس نخواهید کرد که لباسی به تن دارید. پارچه این ست کاملا آنتی هیبرید و آنتی باکتریال می باشد. این بلوز و شلوار به سرعت رطوبت را از خود‌ عبور می‌د‌هد‌ و این موضع سبب می شود در زمان ورزش لباس تان خیس و آزار دهنده نشود.