ست سویشرت مانتویی و شلوار ریباک

۱۳۹۷-۱۰-۰۷
ست سویشرت مانتویی و شلوار ریباک ، از جنسی کاملا انعطاف پذیر و کشی تهیه شده است که گزینه ای مناسب برای ورزش در محیط های باز از جمله: پارک ها و فضای عمومی می باشد؛ مدل این ست ورزشی در تن جذب بوده و اندام را به زیبایی نشان می دهد. این لباس از دو عدد جیب برخوردار است ...

ست سویشرت مانتویی و شلوار ریباک ، از جنسی کاملا انعطاف پذیر و کشی تهیه شده است که گزینه ای مناسب برای ورزش در محیط های باز از جمله: پارک ها و فضای عمومی می باشد؛ مدل این ست ورزشی در تن جذب بوده و اندام را به زیبایی نشان می دهد. این لباس از دو عدد جیب برخوردار است که دست ها را از سرما محفوظ نگه می دارد؛ همچنین لوگوی ریباک در قسمت سمت چپ لباس حک شده است.
طراحی سویشرت این لباس ساده و در عین حال شیک است که بوسیله زیپ باز و بسته می شود و می توانید با بالا کشیدن زیپ به صورت کامل مدل یقه را به حالت ایستاده قرار دهید؛ همچنین قد سویشرت کاملا متناسب بوده و می توان در رفت و آمد های بیرون از منزل نیز آن را پوشید. شلوار این ست ورزشی ساده بوده و حالتی راسته دارد که کمر آن کشی است به راحتی تن می رود؛ به دلیل جنس انعطاف پذیر این شلوار اجرای حرکات تمرینی از جمله: خم شدن یا نشست و برخاست بسیار آسان می باشد.