ست سویشرت و شلوار یوونتوس

۱۳۹۷-۱۰-۰۷
ست سویشرت و شلوار یوونتوس ، با توجه به اینکه بوسیله زیپ باز و بسته می شود ، به راحتی تن می رود و دارای دو عدد جیب است که می توانید دست ها را از سرما محفوظ نگه دارید. یکی از نکاتی که هنگام تهیه لباس ورزشی باید به آن دقت شود ، جنس پوشاک ورزشی است که علاوه ...

ست سویشرت و شلوار یوونتوس ، با توجه به اینکه بوسیله زیپ باز و بسته می شود ، به راحتی تن می رود و دارای دو عدد جیب است که می توانید دست ها را از سرما محفوظ نگه دارید. یکی از نکاتی که هنگام تهیه لباس ورزشی باید به آن دقت شود ، جنس پوشاک ورزشی است که علاوه بر با کیفیت بودن باید جنسی انعطاف پذیر داشته باشد تا مانع از اجرای حرکات تمرینی نشود؛ جنس این ست سویشرت و شلوار یوونتوس کاملا منعطف بوده و به راحتی می توانید حرکات ورزشی گوناگون قبیل خم شدن یا چرخیدن را با پوشیدن این ست سویشرت و شلوار یوونتوس انجام دهید.
مدل یقه این ست سویشرت و شلوار یوونتوس در دو مدل ایستاده و هفت قرار می گیرد که با بالا کشیدن زیپ به صورت کامل مدل یقه این ست سویشرت و شلوار یوونتوس ایستاده خواهد شد؛ همچنین لوگوی برند یوونتوس بر روی سویشرت حک شده است و قسمت کمر سویشرت کشی بوده که نواحی کمر را به خوبی می پوشاند. شلوار این ست سویشرت و شلوار یوونتوس کمری کشی دارد که به راحتی تن می رود و دمپای شلوار کشیست که مچ پا را در بر می گیرد؛ همچنین دارای دو عدد جیب می باشد.