کیف دوشی اسپرت آدیداس

۱۳۹۷-۱۰-۰۷
کیف دوشی یکی از پرکاربردترین وسایل بانوان و آقایان به شمار می آید، مخصوصا در مواردی که فرد تصمیم رفتن به باشگاه یا دانشگاه و سایر مکان ها را داشته باشد. برای انتخاب یک کیف دوشی مناسب باید به مواردی از جمله: جنس کیف، وزن، جادار بودن یا حتی ست شدن آن با سایر لباس ها دقت شود تا بتوان ...

کیف دوشی یکی از پرکاربردترین وسایل بانوان و آقایان به شمار می آید، مخصوصا در مواردی که فرد تصمیم رفتن به باشگاه یا دانشگاه و سایر مکان ها را داشته باشد. برای انتخاب یک کیف دوشی مناسب باید به مواردی از جمله: جنس کیف، وزن، جادار بودن یا حتی ست شدن آن با سایر لباس ها دقت شود تا بتوان بهترین مدل را انتخاب نمود. کیفیت کیف و نیز برند آن بسیار مهم بوده و باید مدلی را تهیه کنید که علاوه بر شستشو و راحت تمیز شدن، مدت ها قابل استفاده باشد. این روزها کیف های دوشی اسپرت در مدل ها و طرح های متنوع به بازار عرضه شده است که یکی از مزیت های آن ها این است که با لباس های اسپرت و راحت به آسانی ست خواهد شد.
کیف دوشی اسپرت آدیداس؛ دارای طراحی ساده بوده که لوگوی برند آدیداس بر روی آن چاپ شده است و از رنگبندی متنوع برخوردار می باشد. فضای محفظه داخلی این کیف مناسب بوده و با زیپ باز و بسته می شود؛ همچنین دارای درب تاشو می باشد که بوسیله چسب باز و بسته می شود. داخل کیف پد ضربه گیر تعبیه شده است که می توانید لپ تاپ یا تبلت را درون آن قرار دهید و مطمئن باشید در صورت وارد آمدن ضربه به کیف، محتویات داخل آن هیچ گونه آسیبی نخواهند دید؛ در قسمت پشت کیف نیز جیب زیپ داری تعبیه شده است که می توانید وسایل مورد نیاز را برای دسترسی راحت تر درون آن جای دهید. جنس این کیف از برزنت نرم و انعطاف پذیر است و دارای بند دوشی قابل تنظیم بوده که می توانید اندازه آن را به صورت دلخواه کوتاه یا بلند نمایید.