دستگاه ویبره موجی ایستاده اتو بادی کر Flabelos

۱۳۹۷-۱۱-۰۷
دستگاه ویبره موجی ایستاده اتو بادی کر Flabelos ، ساخته شده از یک صفحه اصلی لرزاننده است که می توان بر روی این صفحه ایستاد و به اجرای تمرین پرداخت ؛ همچنین دستگاه ویبره موجی ایستاده OTO Body Care Flabelos دارای دو دسته بوده که با گرفتن آن ها حین تمرین می توان تعادل را حفظ نمود و بر روی ...

دستگاه ویبره موجی ایستاده اتو بادی کر Flabelos ، ساخته شده از یک صفحه اصلی لرزاننده است که می توان بر روی این صفحه ایستاد و به اجرای تمرین پرداخت ؛ همچنین دستگاه ویبره موجی ایستاده OTO Body Care Flabelos دارای دو دسته بوده که با گرفتن آن ها حین تمرین می توان تعادل را حفظ نمود و بر روی دسته های این دستگاه ویبره موجی ایستاده اتو بادی کر Flabelos سنسور ضربان قلب وجود دارد. اگر تصمیم به کاهش وزن دارید تمرین با دستگاه ویبره موجی ایستاده اتو بادی کر Flabelos در کنار سایر ورزش های هوازی تاثیر چشمگیری در روند لاغری داشته و موجب کاهش وزن سریع خواهد شد.
می توانید سرعت ، میزان کالری سوزی ، برنامه در حال اجرا و زمان تمرین را با استفاده از مانیتور کوچک تعبیه شده در این دستگاه ویبره موجی ایستاده اتو بادی کر Flabelos مشاهده نمایید ؛ همچنین سرعت اجرای حرکت بر روی این دستگاه ویبره موجی ایستاده OTO Body Care Flabelos قابل تنظیم است که می توانید به دلخواه سرعت را افزایش یا کاهش دهید. با تلفیق حرکات تمرینی هوازی بر روی این دستگاه ویبره موجی ایستاده OTO Body Care Flabelos ، تاثیر ورزش چند برابر خواهد شد و تمرینات پی در پی با دستگاه ویبره موجی ایستاده اتو بادی کر Flabelos باعث ایجاد تعادل و هماهنگی بین اعضای بدن می شود. یکی از بهترین فواید تمرین بر روی دستگاه ویبره موجی ایستاده OTO Body Care Flabelos افزایش گردش خون در بدن بوده که نه تنها موجب سلامت قلب و عروق خواهد شد ، بلکه باعث افزایش اکسیژن رسانی به سراسر بدن می شود.