الپتیکال بادی استرانگ XE310

۱۳۹۸-۰۱-۲۰
ابعاد این دستگاه 157* 58*160 سانتی متر است و می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند. الپتیکال بادی استرانگ XE310 دارای برنامه Body fat و چهار برنامه شخصی ، 13 برنامه از پیش تعیین شده، برنامه HRC می باشد که با استفاده از آنها می توانید تمرینات مفیدی را اجرا کنید. برای کار با الپتیکال باید کمرتان را ...

ابعاد این دستگاه 157* 58*160 سانتی متر است و می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند. الپتیکال بادی استرانگ XE310 دارای برنامه Body fat و چهار برنامه شخصی ، 13 برنامه از پیش تعیین شده، برنامه HRC می باشد که با استفاده از آنها می توانید تمرینات مفیدی را اجرا کنید. برای کار با الپتیکال باید کمرتان را صاف و شانه های شما به سمت عقب و سرتان رو به جلو نگه دارید. تقویت عضلات ساق پاها، بازوها، قفسه سینه و همسترینگ مزایای کار با الپتیکال می باشد. با کمک الپتیکال باید استرانگ می توانید به طور همزمان عضلات بالا تنه و پایین تنه را تمرین دهید و شاهد تناسب اندام خود باشید.
الپتیکال بادی استرانگ XE310 بر روی دسته های وسط این الپتیکال باشگاهی سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با لمس آنها در کمترین زمان می توانید از تعداد ضربان قلب خود مطلع شوید. الپتیکال بادی استرانگ XE310 دو دسته دارد یکی ثابت و دیگری متحرک و در زمان ورزش دسته های تعبیه شده بر روی الپتیکال را بگیرید که با گرفتن آنها بهتر می توانید فرم بدن را حفظ کنید و تعادل داشته باشید. الپتیکال بادی استرانگ XE310 دارای 98.7 کیلوگرم وزن می باشد و چرخ جهت جابه جایی راحت تر نیز در زیر پایه های این دستگاه تعبیه شده است. الپتیکال بادی استرانگ XE310 نمایشگری برای نمایش اطلاعات سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده دارد. عملکرد این دستگاه الکترومگنتی است و در حین استفاده می توانید قدرت دستگاه را تا 16 سطح با توجه به توانایی بدنی و تمرینات خود تغییر دهید. الپتیکال بادی استرانگ XE310 ساخت تایوان است و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.