دوچرخه ثابت بادی استرانگ SU139

۱۳۹۸-۰۱-۲۰
محصولات دوچرخه ساخت کشور تایوان می باشد و کمپانی بادی استرانگ برای محصولات خود 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. دوچرخه بادی استرانگ SU139 مانیتور کوچکی دارد که می تواند زمان، مسافت طی شده کالری سوزانده شده، سرعت، تعداد ضربان قلب شما را در اختیارتان قرار دهد. مقاومت دوچرخه بادی استرانگ یا ...

محصولات دوچرخه ساخت کشور تایوان می باشد و کمپانی بادی استرانگ برای محصولات خود 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. دوچرخه بادی استرانگ SU139 مانیتور کوچکی دارد که می تواند زمان، مسافت طی شده کالری سوزانده شده، سرعت، تعداد ضربان قلب شما را در اختیارتان قرار دهد. مقاومت دوچرخه بادی استرانگ یا شدت سختی تمرینات را می توانید تا 24حالت به صورتی الکترومگنتی تغییر دهید. توجه داشته باشید برای تغییر مقاومت دوچرخه ثابت تان باید به میزان آمادگی جسمانی خود نیز توجه داشته باشید. اضافه کردن میزان مقاومت بدن تان بدون داشتن آمادگی کافی باعث آسیب دیدگی کمر، زانوها و مفاصل شما خواهد شد. دوچرخه بادی استرانگ SU139 دارای دوازده برنامه پیش فرض، چهار برنامه HRC، قابلیت چهار برنامه شخصی، یک برنامه Manual، چهار برنامه کنترل ضربان قلب می باشد که با استفاده از هر یک از آنها می توانید به صورت اصولی تمرینات حرفه ای انجام دهید.
زین دوچرخه بادی استرانگ SU139 را مناسب با بدنتان قبل از سوار شدن تنظیم کنید. زین دوچرخه بادی استرانگ SU139 دوچرخه به صورت افقی و عمودی قابل تنظیم است و می توانید مطابق قد و راحتی بدن تان آن را تنظیم نمایید. ابعاد کلی این دستگاه 104*54*148 سانتی متر است. تعبیه چرخ در زیر پایه های دوچرخه دوچرخه بادی استرانگ SU139 سبب می شود به راحتی دستگاه را جابه جا کنید. این دوچرخه ثابت بادی استرانگ می تواند تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل کند و وزن خود این دوچرخه ثابت بادی استرانگ 33.5 کیلوگرم است.