دوچرخه ثابت پاور مکس ۳۷۹B

۱۳۹۸-۰۱-۲۱
با قرار دادن پاهای تان بر روی پدال الپتیکال باید کمر خود را در حالت صاف قرار دهید و شانه های تان نیز صاف باشد و در حالی که گردن تان صاف است به روبه رو نگاه کنید و پدال بزنید. دوچرخه ثابت پاورمکس 379B ساخت تایوان و مونتاژ چین است و با استفاده از آن می توانید تمرینات ورزشی ...

با قرار دادن پاهای تان بر روی پدال الپتیکال باید کمر خود را در حالت صاف قرار دهید و شانه های تان نیز صاف باشد و در حالی که گردن تان صاف است به روبه رو نگاه کنید و پدال بزنید. دوچرخه ثابت پاورمکس 379B ساخت تایوان و مونتاژ چین است و با استفاده از آن می توانید تمرینات ورزشی خوبی را در خانه انجام دهید. وزن این دستگاه 23.5 کیلوگرم بوده و در زیر پایه های این دوچرخه ثابت پاور مکس 379B چرخ تعبیه شده است که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. این دستگاه نمایشگری با قابلیت نمایش زمان، کالری، سرعت، تعداد ضربان قلب شما دارد. اطلاع از تعداد ضربان قلب در زمان انجام دادن ورزش از فاکتورهای مهمی است که نمایشگر این دستگاه انجام این کار را برای شما راحت کرده است. بر روی دسته های این دوچرخه ثابت سنسورهای ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با گذاشتن دست های خود بر روی آن با سرعت بیشتری می توانید از تعداد ضربان قلب تان مطلع شوید.
عملکرد این دستگاه مگنتی بوده و سطح مقاومت دوچرخه ثابت پاورمکس 379B را می توانید به صورت دستی تا 8 حالت متفاومت تغییر دهید و در واقع سختی و آسانی تمرینات را انتخاب کند. با کمک دوچرخه ثابت پاور مکس 379B می توانید توانایی قلب و ریه های خود را بالا ببرید و کالری سوزی خوبی نیز برای بدن انجام دهید و زودتر به تناسب اندام دلخواه برسید. تحمل وزن این دستگاه تا وزن 110 کیلوگرم است و زین این دوچرخه ثابت به صورت افقی و عمودی قابلیت تنظیم دارد که متناسب با اندام خود می توانید دستگاه را تنظیم نمایید. ابعاد این دستگاه 70*53*139 سانتی متر است و تمام افراد خانواده به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. با دوچرخه ثابت پاور مکس 379B می توانید سلامتی خود را ارتقا داده و با پیگیری درست ورزش به تناسب اندام نیز برسند. دوچرخه ثابت پاورمکس دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.