کفش ورزشی اسکیچرز مردانه Go Walk 4

۱۳۹۸-۰۳-۱۱
انتخاب سایز مناسب برای خرید کفش ورزشی بسیار اهمیت دارد و نباید کتونی را کاملا غالب پا خرید و فاصله داشتن شست از نوک کتونی الزامی است تا پاها فضای کافی برای فعالیت داشته باشند و زود ما را خسته نکنند. کفش ورزشی اسکیچرز مردانه Go Walk 4 ظاهری ساده با رنگی تیره دارد و مناسب افرادی است که به ...

انتخاب سایز مناسب برای خرید کفش ورزشی بسیار اهمیت دارد و نباید کتونی را کاملا غالب پا خرید و فاصله داشتن شست از نوک کتونی الزامی است تا پاها فضای کافی برای فعالیت داشته باشند و زود ما را خسته نکنند. کفش ورزشی اسکیچرز مردانه Go Walk 4 ظاهری ساده با رنگی تیره دارد و مناسب افرادی است که به دنبال سادگی و راحتی هستند. رویه پارچه ای و نرم کفش ورزشی اسکیچرز مردانه Go Walk 4 اجازه نمی دهد فضای داخل کتانی بیش از اندازه گرم شود. کفش ورزشی اسکیچرز مردانه Go Walk 4 دارای کفی بسیار راحتی بوده که با فناوری Memory Foam ساخته شده است.
با خرید کفش ورزشی اسکیچرز مردانه Go Walk 4 پاهایتان کاملا ثابت بوده، فرورفتگی های قوس پا نیز پر شده و پاها راحتی بیشتری خواهند داشت. کفش ورزشی اسکیچرز مردانه Go Walk 4 برای پیاه روی و تمرینات ورزشی بسیار راحت، نرم است. کفش ورزشی اسکیچرز مردانه Go Walk 4 وزن کمی داشته و از تکنولوژی FlexSole نیز برخوردار می باشد که می تواند شوک های وارده به بدن را از بین ببرد و از کمر و پاها نیز محافظت کند. کف کفش از اصطکاک و انعطاف خوبی برخوردار است و شما با پوشیدن آن لیز نمی خورید.