توپ پیلاتس آذیموس ۰۷۹

۱۳۹۸-۰۳-۱۹
توپ پیلاتس آذیموس 079 از هوا پر شده و علاوه بر بدن سازی در درمان های فیزیوتراپی یا ورزش های حرفه ای استفاده می شود. از توپ تناسب اندام AZ 079 در تمرینات کاهش وزن نیز می توانید استفاده نمایید. سایز توپ تناسب اندام در انواع مختلف متفاوت بوده و توپ پیلاتس آذیموس 079 دارای قطر 40 سانتی متری است ...

توپ پیلاتس آذیموس 079 از هوا پر شده و علاوه بر بدن سازی در درمان های فیزیوتراپی یا ورزش های حرفه ای استفاده می شود. از توپ تناسب اندام AZ 079 در تمرینات کاهش وزن نیز می توانید استفاده نمایید. سایز توپ تناسب اندام در انواع مختلف متفاوت بوده و توپ پیلاتس آذیموس 079 دارای قطر 40 سانتی متری است و می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل نماید. توپ پیلاتس آذیموس 079 سبک تر و بزرگ تر از توپ های معمولی بوده و در درمان های پزشکی نیز کاربرد دارد. توپ های تناسب اندام برای نخستین بار در سال 1963 در ایتالیا ساخته شدند. با کمک توپ پیلاتس آذیموس 079 می توانید تعادل بدنتان را بیشتر نمایید. با استفاده از توپ پیلاتس آذیموس 079 عضلات بیشتری از بدن شما درگیر اجرای ورزش خواهند شد و علاوه بر تناسب اندام عضلات ورزیده تری را خواهید داشت.
توپ پیلاتس آذیموس 079 ویژگی آنتی باست داشته و ضد حساسیت می باشد. با خرید توپ پیلاتس آذیموس 079 می توانید حرکات پیلاتس، بدنسازی، یوگا و ... را به راحتی انجام دهید. در خانه یا باشگاه می توانید از توپ پیلاتس آذیموس 079 استفاده نمایید. تمامی حرکات مختلف ورزشی را با استفاده از آن انجام داده و حس تمامی اعضای بدن تان را تقویت کرده و به مفاصل تان ثبات بیشتری دهید. استفاده از توپ پیلاتس آذیموس 079 لحظات شاد و مفرحی را برای شما به وجود می آورد و در هر سن و سالی هم که باشید می توانید از توپ پیلاتس آذیموس 079 استفاده نمایید. توپ پیلاتس آذیموس 079 در رنگ بندی نقره ای و آبی تولید شده است و با تلمبه نیز می توانید باد آن را کم و زیاد کنید. سبک و قابل حمل بودن توپ پیلاتس آذیموس 079 به شما کمک می کند تا شما بتوانید در هر مکانی از توپ پیلاتس آذیموس 079 استفاده نمایید.