توپ پیلاتس آذیموس ۹۰۶

۱۳۹۸-۰۳-۱۹
توپ پیلاتس آذیموس 906 انعطاف پذیری بسیار خوبی داشته و برای افراد سالم جهت ارتقای سلامتی و افراد بیمار یا برای اجرای فیزیوتراپی و بهبود بیماری مفید است. به راحتی با استفاده از توپ پیلاتس آذیموس 906 می توانید تمرینات کششی برای ماهیچه ها مخصوصا ماهیچه های شکمی تان انجام داده و سبب ارتقای استقامت بدن تان شوید. توپ پیلاتس آذیموس 906 را ...

توپ پیلاتس آذیموس 906 انعطاف پذیری بسیار خوبی داشته و برای افراد سالم جهت ارتقای سلامتی و افراد بیمار یا برای اجرای فیزیوتراپی و بهبود بیماری مفید است. به راحتی با استفاده از توپ پیلاتس آذیموس 906 می توانید تمرینات کششی برای ماهیچه ها مخصوصا ماهیچه های شکمی تان انجام داده و سبب ارتقای استقامت بدن تان شوید. توپ پیلاتس آذیموس 906 را می توانید در خانه یا باشگاه استفاده نمایید و تمرینات مفیدی از طریق آن انجام دهید. توپ پیلاتس آذیموس 906 پر شده از هواست و با تلمبه می توانید باد توپ پیلاتس آذیموس 906 را کم و زیاد کنید. خرید توپ پیلاتس آذیموس 906 ارزان بوده و به راحتی قابل حمل می باشد. از توپ پیلاتس آذیموس 906 تمام افراد با هر سن و سالی می توانند استفاده نمایند.
توپ پیلاتس آذیموس 906 دارای قطر 75-65 سانتی متری است و قابلیت تحمل وزن تا 150کیلوگرم را دارد. برای انجام حرکات پیلاتس و یوگا می توانید از توپ پیلاتس آذیموس 906 استفاده نمایید. بر روی توپ پیلاتس آذیموس 906 برجستگی هایی وجود دارد که سبب ماساژ عضلات نیز خواهند شد. ورزشکاران نیز با استفاده از توپ تناسب اندام AZ 906 می توانند بدن خود را ریکاوری کنند. توپ پیلاتس آذیموس 906 پاها، دست ها، پشت، سینه، شکم و گردن را تقویت می کند. توپ پیلاتس آذیموس 906 خاصیت انتی باست دارد. با کمک توپ پیلاتس آذیموس 906 قادر خواهید بود حس اندام های تان را بیشتر کرده و ثبات مفاصل تان را نیز بیشتر نمایید.