طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007

۱۳۹۸-۰۳-۱۹
پیشرفت و تکنولوژی در ساخت انواع طناب ورزشی نیز به کار رفته است و طناب دیجیتالی یکی از جدیدترین دستاوردهای دنیای طناب برای اجرای ورزش است. طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 از پلاستیک سخت با روکش بر روی دسته ها ساخته شده است. طناب زدن با طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 سبب کالری سوزی بیشتر، شکل گیری عضلات، هماهنگی بیشتر ...

پیشرفت و تکنولوژی در ساخت انواع طناب ورزشی نیز به کار رفته است و طناب دیجیتالی یکی از جدیدترین دستاوردهای دنیای طناب برای اجرای ورزش است. طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 از پلاستیک سخت با روکش بر روی دسته ها ساخته شده است. طناب زدن با طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 سبب کالری سوزی بیشتر، شکل گیری عضلات، هماهنگی بیشتر اعضای بدن و تعادل بیشتر در بدن شما می شود. همان طور که مشخص است طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 دیجیتالی بوده و شمارشگر خودکاری داشته و با خواست خودتان می توانید آن را روشن یا خاموش نمایید.
حافظه و نمایشگر طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 دارای حالت های پیشرفته، تایمر، آلارم و برنامه طناب زنی می باشد که با انتخاب خود می توانید از میان آنها انتخاب کرده و تمرینات خوبی را انجام دهید. با مشاهد تعداد طناب زدن تان بر روی نمایشگر طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 می توانید برنامه ریزی کنید و در صورت بالا رفتن آمادگی جسمانی تان تعداد طناب زدن تان را افزایش دهید. جنس طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 پلاستیک نرم و ژله ای است و با دسته های سختی که دارد به راحتی قابل کنترل و استفاده می باشد. طراحی هوشمندانه طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 سبب می شود در زمان استفاده تعادل بهتری داشته باشید و وزن زیادی را برای طناب زدن احساس نکنید. طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 مناسب ورزشکاران حرفه ای و مسابقه دادن نیز است و نمایشگر این طناب ورزشی دیجیتال با کمک باتری کار می کند و قابل استفاده است. طناب ورزشی دیجیتال آذیموس P4007 دارای قابلیت تغییر طول، شماره انداز، دور شمار، زمان سنج و وزن دهی فرد استفاده کننده می باشد.