لگ مجیک آذیموس ۸۷۳

۱۳۹۸-۰۳-۱۹
برای سفت کردن عضلات پاها و فرم گرفتن آنها بهترین وسیله ای که می توانید استفاده نمایید لگ مجیک آذیموس 873 می باشد. استفاده از دستگاه تناسب اندام آذیموس AZ 873 برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام مناسب بوده و سرعت رسیدن به وزن ایده آل شما را افزایش خواهد داد. با کمک لگ مجیک آذیموس 873 می توانید ...

برای سفت کردن عضلات پاها و فرم گرفتن آنها بهترین وسیله ای که می توانید استفاده نمایید لگ مجیک آذیموس 873 می باشد. استفاده از دستگاه تناسب اندام آذیموس AZ 873 برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام مناسب بوده و سرعت رسیدن به وزن ایده آل شما را افزایش خواهد داد. با کمک لگ مجیک آذیموس 873 می توانید به راحتی شکم، پهلو، ران ها و باسن خود را خوش فرم کرده و چربی های این قسمت را راحت تر آب کنید.
سبک و قابل حمل بودن لگ مجیک آذیموس 873 سبب می شود شما بتوانید در هر مکانی از آن استفاده نمایید و ورزش روزانه خود را انجام دهید. دستگیره های لگ مجیک آذیموس 873 قابلیت تنظیم ارتفاع داشته و می توانید با خصوصیات بدن تان آن را تنظیم نمایید. ابعاد لگ مجیک آذیموس 873 در حدود 110*50*110 سانتی متر است با کمک قابلیت تاشوندگی که دارد می توانید در کمترین فضای ممکن از آن نگهداری کنید. زمانی که از لگ مجیک آذیموس 873 استفاده می کنید تعداد ضربان قلب شما بالاخواهد رفت و سوخت و ساز بدن تان برای آب کردن چربی های بدن افزایش خواهد یافت.