اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 طرح دار

۱۳۹۸-۰۳-۲۰
اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 طرح دار دارای طرح و رنگ بسیار زیبایی است که چشم هر بیننده را به خود خیره می کند. ساخت کشور چین بوده و دارای6 ماه گارانتی می باشد. این دستگاه دارای دو چرخ 10 اینچی مقاوم می باشد که تایرهایی تیوبلس هستند. باتری 36 ولت 6.5 آمپر که در این دستگاه تعبیه شده ...

اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 طرح دار دارای طرح و رنگ بسیار زیبایی است که چشم هر بیننده را به خود خیره می کند. ساخت کشور چین بوده و دارای6 ماه گارانتی می باشد. این دستگاه دارای دو چرخ 10 اینچی مقاوم می باشد که تایرهایی تیوبلس هستند. باتری 36 ولت 6.5 آمپر که در این دستگاه تعبیه شده است، این امکان را به شما می دهد تا با یک بار شارژ خود 2 تا 3ساعت سواری خوبی را تجربه کنید. این وسیله جدید و مدرن را در هر سنی که باشید به راحتی می توانید استفاده کنید. سرعت این دستگاه 15 کیلومتر در ساعت است و موتوری با قدرت 250 وات دارد. اسکوتر دستگاهی بدون فرمان است که با هدایت پاهای شما حرکت می کند.
به یاد داشته باشید دستگاه اسکوتر برقی خود را داخل پریز برق 36 ولتی قرار دهید تا 2 ساعت کامل شارژ شود و بعد از اتمام مدت آن فورا آن را از پریز خارج کنید تا دستگاه دچار مشکل نشود. این دستگاه قادر تا وزن 100کیلوگرم را تحمل کند و فردی با این وزن می تواند به راحتی سواری دلچسبی را نیز تجربه نماید. در هنگام خرید اسکوتر به وزن فردی که میخواهد از این دستگاه استفاده کند توجه نمایید. اين اسكوتر برقي يا هوشمند وسيله‌اي مناسب براي بازي و تفريح در اوقات فراغت است. مدت زمان شارژ شدن این اسکوتر نیز 2 ساعت است و بهتر است بلافاصله پس از شارژ شدن از پریز خارج شود تا باطری دستگاه سولفاته نشود. بلوتوث، اسپیکر و ریموت کنترل از ویژگی های خوب این اسکوتر اسمارت ویل می باشد. در فضاهایی که تا 15 الی 20 درجه شیب دارند نیز می توانید از این اسکوتر اسمارت ویل استفاده کنید.