اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 طرح دار

۱۳۹۸-۰۳-۲۰
اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 طرح دار دارای طرح و رنگ بسیار زیبایی است که چشم هر بیننده را به خود خیره می کند. ساخت کشور چین بوده و دارای 1 سال گارانتی می باشد. این دستگاه دارای دو چرخ بادی 10 اینچی مقاوم می باشد. باتری 36 ولت 6.5 آمپر که در این دستگاه تعبیه شده است، این ...

اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 طرح دار دارای طرح و رنگ بسیار زیبایی است که چشم هر بیننده را به خود خیره می کند. ساخت کشور چین بوده و دارای 1 سال گارانتی می باشد. این دستگاه دارای دو چرخ بادی 10 اینچی مقاوم می باشد. باتری 36 ولت 6.5 آمپر که در این دستگاه تعبیه شده است، این امکان را به شما می دهد تا با 2 ساعت شارژ اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 بتوانید مسافتی 15 الی 20 کیلومتری را طی نمایید. این اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 جدید و مدرن را در هر سنی که باشید به راحتی می توانید استفاده کنید. سرعت این دستگاه 15 کیلومتر در ساعت است و موتوری با قدرت 250 وات دارد. اسکوتر دستگاهی بدون فرمان است که با هدایت پاهای شما حرکت می کند.
به یاد داشته باشید اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 را داخل پریز برق 36 ولتی قرار دهید. این اسکوتر قادر تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند و فردی با این وزن می تواند به راحتی سواری دلچسبی را نیز تجربه نماید. در هنگام خرید اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 به وزن فردی که میخواهد از این دستگاه استفاده کند توجه نمایید. اين اسكوتر برقي يا هوشمند وسيله‌اي مناسب براي بازي و تفريح در اوقات فراغت است. مدت زمان شارژ شدن این اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 نیز 2 ساعت است و بهتر است بلافاصله پس از شارژ شدن از پریز خارج شود تا باطری دستگاه سولفاته نشود. بلوتوث، اسپیکر و ریموت کنترل از ویژگی های خوب این اسکوتر اسمارت ویل توماس S1 S10 می باشد و این اسکوتر همراه با یک کیف ارائه خواهد شد. در فضاهایی که تا 15 الی 20 درجه شیب دارند نیز می توانید از این اسکوتر اسمارت ویل استفاده کنید.