استپر آذیموس ۰۸B

۱۳۹۸-۰۳-۲۳
استپر آذیموس 08B دارای دو پدال بوده که با قرار دادن پاها بر روی آن می توان حرکتی مانند پیاده روی یا از پله بالا رفتن را شبیه سازی کرد. استپر آذیموس 08B را باید به صورت متناوب به حرکت در آورد. استپر آذیموس 08B دارای دسته برای حفظ تعادل بوده البته گام زن یا استپر بدون دسته نیز تولید ...

استپر آذیموس 08B دارای دو پدال بوده که با قرار دادن پاها بر روی آن می توان حرکتی مانند پیاده روی یا از پله بالا رفتن را شبیه سازی کرد. استپر آذیموس 08B را باید به صورت متناوب به حرکت در آورد. استپر آذیموس 08B دارای دسته برای حفظ تعادل بوده البته گام زن یا استپر بدون دسته نیز تولید شده اند. با استفاده از استپر آذیموس 08B کالری سوزی بالایی در بدن شما اتفاق می افتد و می توانید با استپر آذیموس 08B کاهش وزن را نیز تجربه نمایید. تحقیقات ثابت کرده است که حتی با 30 دقیقه استفاده از استپر آذیموس 08B می توانید، 266 کالری بسوزانید. استفاده از استپر آذیموس 08B ضربان قلب را افزایش می دهد و شدت جریان خون بیشتری پیدا خواهید کرد.
ورزش با استپر آذیموس 08B سبب تقویت عضلات پاها می شود. استپر آذیموس 08B تحت استاندارهایی مانند استاندارد ROHS، استاندارد CE، استاندارد ETV، استاندارد CNAB ساخته شده است. استپر آذیموس 08B مناسب برای لاغر کردن شکم و پهلوها و تقویت عضلات باسن، پشت ساق پا، ران ها و مچ پا بوده و دارای نمایشگر تعداد، زمان و کالری سوزانده شده می باشد. استپر آذیموس 08B دارای ابعاد 60*60*106 سانتی متری می باشد. وزن استپر آذیموس 08B در حدود 12.8 کیلوگرم است و برای تمام افراد خانواده مناسب می باشد. استفاده از استپر آذیموس 08B آسان بوده و نیازی به هیچ حرکت پیچیده ندارند و ورزشی هوازی محسوب می شود. تمرین منظم با استپر آذیموس 08B بر روی آمادگی قلبی و عروقی عضلات پایین بدن شما تاثیر زیادی می گذارد.