ست ورزشی آذیموس ۶۰۵

۱۳۹۸-۰۳-۲۳
ست ورزشی AZ 605 دارای طناب ورزشی، 2 عدد فنر تقویت مچ، کش قدرتی تک رشته و کش قدرتی چند رشته ای می باشد. ست ورزشی AZ 605 بسیار تکمیل بوده و حتی به طور همزمان چندین نفر می توانند از لوازم ورزشی موجود در ست ورزشی AZ 605 استفاده نمایند. کیفیت لوازم ورزشی موجود در ست ورزشی AZ 605 ...

ست ورزشی AZ 605 دارای طناب ورزشی، 2 عدد فنر تقویت مچ، کش قدرتی تک رشته و کش قدرتی چند رشته ای می باشد. ست ورزشی AZ 605 بسیار تکمیل بوده و حتی به طور همزمان چندین نفر می توانند از لوازم ورزشی موجود در ست ورزشی AZ 605 استفاده نمایند. کیفیت لوازم ورزشی موجود در ست ورزشی AZ 605 بسیار خوب با قابلیت انعطاف پذیری بسیاری می باشد. با خرید ست ورزشی AZ 605 می توانید در خانه باشگاهی مجهز داشته باشید. ست ورزشی AZ 605 برای رسیدن به تناسب اندام مناسب می باشد. استفاده ست ورزشی AZ 605 استقامت و تعادل بدن تان را نیز افزایش خواهد داد. لوازم موجود در ست ورزشی AZ 605 کمک می کند تا سیستم قلبی و عروقی خود را تقویت کرده و حتی آن را ارتقا دهید. با استفاده از ست ورزشی AZ 605 می توانید قادرید عضلات بدن را تقویت نمایید.
ست ورزشی AZ 605 کیفی برای حمل و نقلی راحت تر دارد که کمک می کند بتوانید از ست ورزشی AZ 605 در هر مکانی استفاده نمایید. ست ورزشی AZ 605 دارای دو کش قدرتی در دو مدل مختلف است که به شما این اجازه را می دهد تا تمرینات حرفه ای تری را انجام دهید. کش های قدرتی ست ورزشی AZ 605 دارای دو دسته هستند که یکی از آنها ساده و یکی از آنها چند رشته ای بسیار مقاوم است. ست ورزشی AZ 605 برای اجرای تمرینات ایروبیک به خصوص آب کردن چربی های ناحیه شکم نیز مناسب می باشد. با استفاده از فنرهای تقویت مچ ست ورزشی AZ 605 تاندون های دست ها را قوی کرده و کمتر دچار گرفتگی های کانال مچ و بسیاری از بیماری های مچ دست نخواهید شد.