مسگری آذیموس ۷۰۶P

۱۳۹۸-۰۳-۲۶
مسگری آذیموس 706P کمک می کند تا بتوانید چربی‌های اضافه پهلوها، شکم و کمرتان را از بین ببرید. مسگری آذیموس 706P برای فرم دادن و باریک کردن پهلوها و کمر شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. در زمان استفاده از مسگری آذیموس 706P باید پایین تنه ثابت باشد و بالا تنه خود را به چرخش در بیاورید و با این کار ...

مسگری آذیموس 706P کمک می کند تا بتوانید چربی‌های اضافه پهلوها، شکم و کمرتان را از بین ببرید. مسگری آذیموس 706P برای فرم دادن و باریک کردن پهلوها و کمر شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. در زمان استفاده از مسگری آذیموس 706P باید پایین تنه ثابت باشد و بالا تنه خود را به چرخش در بیاورید و با این کار عضلات مرکزی بدن نیز فعالیت خواهند کرد. افرادی که ناراحتی کمر دارند نیز می توانند از مسگری آذیموس 706P استفاده نمایند. در زمان استفاده از مسگری آذیموس 706P می‌توانید از دمبل و یا هالتر کمک نیز استفاده کنید. در صورت استفاده مکرر از مسگری آذیموس 706P می توانید شاهد کاهش چربی در ناحیه شکم و پهلوهایتان باشید. بر روی مسگری آذیموس 706P برجستگی ها یا مگنت هایی وجود دارند که سبب ماساژ پا و افزایش خون رسانی در بدن تان خواهد شد.
برای استفاده از مسگری آذیموس 706P باید بدنتان را گرم کرده تا مفاصل و کمرتان دچار مشکل نشوند و تمرینات را به راحتی انجام دهید. ابعاد مسگری آذیموس 706P در حدود 30 سانتی متر بوده و در حدود 800 گرم بوده و بسیار سبک و قابل حمل برای هر مکانی میباشد. زمانی که با استفاده از مسگری آذیموس 706P کمرتان چرخش مناسبی داشته باشد سبب کشش ماهیچه های کمر نیز خواهد شد و کانالها و رگها این ناحیه نیز به راحتی با این چرخش باز میشوند و گردش خون راحت تر و سریع تری در بدن تان خواهید داشت. مسگری آذیموس 706P برای تمام سنین مناسب بوده و به زیبا شدن اندام تان کمک زیادی خواهد کرد. با استفاده از دستگاه مسگری یا مسگری آذیموس 706P علاوه بر اینکه ماهیچه های شکم، کمر و... را تقویت نمایید می توانید انعطاف پذیری و تحرک مفاصل را نیز افزایش دهید.