کش توپ تناسب اندام آذیموس ۱۰۱K

۱۳۹۸-۰۳-۲۷
ورزش با توپ تناسب اندام کمک می کند عضله عرضی شکم یا عضلات بین مهره ای تان را تقویت کنید. با کمک توپ تناسب اندام قادر خواهید بود توازن و تعادل بدنتان را حفظ کرده و بدن شاداب تری برای خود بسازید. با استفاده از توپ تناسب اندام می توانید تمرینات ورزشی و بدنسازی متنوعی انجام دهید بعضی از مدل ...

ورزش با توپ تناسب اندام کمک می کند عضله عرضی شکم یا عضلات بین مهره ای تان را تقویت کنید. با کمک توپ تناسب اندام قادر خواهید بود توازن و تعادل بدنتان را حفظ کرده و بدن شاداب تری برای خود بسازید. با استفاده از توپ تناسب اندام می توانید تمرینات ورزشی و بدنسازی متنوعی انجام دهید بعضی از مدل های توپ تناسب اندام امکان نصب کش برای دسته و برقراری تعادل را دارند که با خرید کش توپ تناسب اندام می توانید تمرینات بیشتر و راحت تری انجام دهید. کش توپ تناسب اندام آذیموس 101K یکی از نمونه های خوب کش توپ است.
جنس کش توپ تناسب اندام آذیموس 101K از پلاستیک نرم و مقاومی است که قدرت آن را دارد تا تحت کشش و فشار تمرینات بدنسازی شما قرار بگیرد. با گرفتن کش توپ تناسب اندام آذیموس 101K درزمان استفاده از توپ تناسب اندام می توانید تعادل تان را راحت تر حفظ کرده و از زمین خوردن تان جلوگیری کنید. اجرای تمرینات ورزشی با کش توپ تناسب اندام آذیموس 101K و توپ تناسب اندام انعطاف پذیری بدن شما را بیشتر می کند و شما می توانید از توپ تمرینی تناسب اندام با کمک کش توپ تناسب اندام آذیموس 101K برای گرم کردن و کشش دادن ماهیچه ها قبل از شروع تمرینات حرفه ای تان نیز استفاده نمایید.