الپتیکال اکسترا FS 5.9E

۱۳۹۸-۰۳-۲۸
الپتیکال اکسترا FS 5.9E دارای 13 برنامه تمرینی می باشد که با توجه به آمادگی جسمانی و تمرینات ورزشی تان می توانید برنامه اصولی را اجرا کنید. نمایشگر این دستگاه می تواند سرعت، زمان، مسافت، کالری و ضربان قلب کاربر را به نمایش در بیاورد. ضربان قلب از شاخص های مهم برای انجام دادن ورزش بوده و با استفاده از اسکی ...

الپتیکال اکسترا FS 5.9E دارای 13 برنامه تمرینی می باشد که با توجه به آمادگی جسمانی و تمرینات ورزشی تان می توانید برنامه اصولی را اجرا کنید. نمایشگر این دستگاه می تواند سرعت، زمان، مسافت، کالری و ضربان قلب کاربر را به نمایش در بیاورد. ضربان قلب از شاخص های مهم برای انجام دادن ورزش بوده و با استفاده از اسکی فضایی می توانید ضربان قلب خود را بر روی مانیتور 7.5 اینچی مشاهده کنید و با اطلاع از وضعیت عمومی بدن خود تمرینات را انجام بدهید. الپتیکال اکسترا FS 5.9E چرخ جلو، جهت جابه جایی آسان دارد که می توانید به وسیله آن الپتیکال اکسترا FS 5.9E را حرکت دهید و در هر مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید.  این دستگاه دارای فن خنک کننده می باشد. بهترین کاری که می توانید در زمان استفاده از اسکی فضایی انجام دهید آن است که کمرتان را صاف نگه دارید و شانه های تان به سمت عقب دهید و با سری صاف به سمت جلو نگاه کرده و ورزش کنید. الپتیکال اکسترا FS 5.9E دارای 4 دسته بوده که دوتای آن ثابت و دو دسته دیگر آن متحرک می باشد.  طول گام 51 سانتی متر بوده و وزن فلایویل الپتیکال اکسترا FS 5.9E در حدود 34 کیلوگرم است. ابعاد این الپتیکال 159.4*71.2*191 سانتی متر است.
در زمان ورزش کردن با الپتیکال اکسترا FS 5.9E می توانید به تناسب اندام، لاغری، عضله سازی، بهبود سیستم قلبی- عروقی و سیستم تنفسی دست پیدا کنید. الپتیکال اکسترا FS 5.9E قادر است تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند و وزن الپتیکال اکسترا FS 5.9E در حدود 98 کیلوگرم است. الپتیکال اکسترا FS 5.9E دارای قابلیت هایی مانند: تنظیم پدال در 3 سطح، ورودی AUX ، اسپیکر، کلید تنظیم سرعت و شیب، سنسور ضربان قلب، جای بطری آب می باشد. الپتیکال اکسترا FS 5.9E الکترومگنتی بوده که می توانید مقاومت دستگاه را تا 20 درجه تغییر دهید و تمریناتی با مقاومت های مختلف اجرا کنید. الپتیکال اکسترا FS 5.9E ساخت کشور تایوان بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.