توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس ۲۰

۱۳۹۸-۰۳-۳۰
توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 با نام توپ بدنسازی نیز شناخته شده است. توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 از PVC با قابلیت انعطاف و خاصیت ارتجاعی زیادی دارد و از لحاظ قطر تمام توپ های تناسب اندام با یکدیگر متفاوت هستند. علاوه بر اینکه توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 را می توانید در تمرینات ورزشی مانند ایروبیک ...

توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 با نام توپ بدنسازی نیز شناخته شده است. توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 از PVC با قابلیت انعطاف و خاصیت ارتجاعی زیادی دارد و از لحاظ قطر تمام توپ های تناسب اندام با یکدیگر متفاوت هستند. علاوه بر اینکه توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 را می توانید در تمرینات ورزشی مانند ایروبیک و بدنسازی استفاده نمایید و قادر خواهید بود در امور پزشکی نیز از توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 استفاده کرده و فیزیوتراپی موفقی داشته باشید. با استفاده از توپ پیلاتس آذیموس AZ20 قادر خواهید بود عضلات کل بدن تان مخصوصا عضلات ناحیه شکم و بین مهره هایتان را تقویت نمایید.
اینکه بتوانید در زمان اجرای تمرینات تعادل بدن تان را حفظ کنید، نکته بسیار مهمی است که با استفاده از توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 میتوانید این کار را به راحتی انجام دهید. زمانی که از توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 استفاده می کنید بدن در وضعیت معلق و ناپایداری قرار دارد که به مرور زمان و تکرار این تمرین قادر خواهید بود در هر شرایطی تعادل بدن تان را حفظ کنید. با استفاده از توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 گردش خون در بدن شما نیز بیشتر خواهد شد و این مزیت برای افرادی که پشت میز می نشینند بسیار سودمند است. از توپ ایروبیک و پیلاتس آذیموس 20 برای لاغری و رسیدن به تناسب اندام نیز میتوانید استفاده نمایید و شاهد کاهش وزن چشمگیری بعد از مدت زمان کوتاهی باشید.