استپر آذیموس ۳۰۰CH

۱۳۹۸-۰۴-۰۲
با استفاده از استپر آذیموس 300CH می توانید کالری زیادی بسوزانید و به وزن دلخواهتان برسید. ورزش با استپر آذیموس 300CH نوعی ورزش هوازی محسوب می شود که بسیار راحت بوده و شما فقط با قرار دادن کف پاهایتان روی پدال های استپر آذیموس 300CH و بالا و پایین کردن پدال ها می توانید فعالیت هوازی خوبی داشته باشید. استپر آذیموس 300CH دستگاه ورزشی ...

با استفاده از استپر آذیموس 300CH می توانید کالری زیادی بسوزانید و به وزن دلخواهتان برسید. ورزش با استپر آذیموس 300CH نوعی ورزش هوازی محسوب می شود که بسیار راحت بوده و شما فقط با قرار دادن کف پاهایتان روی پدال های استپر آذیموس 300CH و بالا و پایین کردن پدال ها می توانید فعالیت هوازی خوبی داشته باشید. استپر آذیموس 300CH دستگاه ورزشی امنی است که لازم نیست برای ورزش با آن کار زیادی انجام دهید. مقاومت گام زن آذیموس AZ 300CH را می توانید تغییر دهید و بنا به آمادگی جسمانی تان آن را تنظیم نمایید. استپر آذیموس 300CH نمایشگر کوچکی دارد که می تواند زمان، کالری مصرف شده، تعداد گام هایی که برداشته اید را به نمایش بگذارد.
با استفاده روزانه از استپر آذیموس 300CH میتوانید استرس خود را کاهش داده و با فعالیت روزانه بدن جریان خون بدن تان بیشتر شده و بدنی سالم تر و شادتری خواهید داشت. زمانی که استپر آذیموس 300CH را استفاده می کنید به راحتی عضلات پاهای شما پرورش پیدا خواهند کرد و مقاومت آنها بیشتر می شود. تمرین با استپر آذیموس 300CH بر روی عضلات باسن، پشت ساق پا، ران ها، مچ پاها و ... اثر زیادی میگذارد. اگر فردی هستید که عضلات پایین تنه شما بسیار ضعیف است بهترین خرید برای شما خرید استپر آذیموس 300CH خواهد بود. ابعاد استپر آذیموس 300CH در حدود 45*22*45 سانتی متر بوده و وزن استپر آذیموس 300CH در حدود 6 کیلوگرم می باشد. تمام افراد خانواده می توانند از استپر آذیموس 300CH استفاده کنند و تمرینات هوازی خوبی را اجرا نمایند و از فواید آن بهره مند شوند.