دمبل ایروبیک ۶ کیلویی آذیموس ۰۹۱

۱۳۹۸-۰۴-۰۲
استفاده از دمبل کمک می کند تا به عضلات خود فرم دهید و به حجم عضلات تان اضافه کنید. با استفاده از دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 می توانید نقص ها و عدم تقارن در بدن تان را برطرف نمایید. استفاده از انواع دمبل از جمله دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 با قیمت مناسبی که دارد به شما کمک می ...

استفاده از دمبل کمک می کند تا به عضلات خود فرم دهید و به حجم عضلات تان اضافه کنید. با استفاده از دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 می توانید نقص ها و عدم تقارن در بدن تان را برطرف نمایید. استفاده از انواع دمبل از جمله دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 با قیمت مناسبی که دارد به شما کمک می کند تا تمرینات بدنسازی مختلفی برای رفع نواقص عضلانی و افزایش قدرت عضلات تان انجام دهید. نگهداری از دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس AZ – 091 فضای زیادی لازم ندارد و تمام سنین با توجه به آمادگی جسمانی شان می توانند از دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 استفاده کنند.
با کمک دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 می توانید عضلات خود را نیرومند کنید و ماهیچه‌ی دوسر، تقویت شانه‌ها یا قفسه‌ی سینه و ... را قوی کرده و پرورش دهید. وزن هر کدام از دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 در حدود 6 کیلوگرم است و طول و عرض دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 در حدود 10*21 سانتی متر میباشد. قطر دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 در حدود 4.5 سانتی متر و مخصوص بانوان است. دمبل ایروبیک 6 کیلویی آذیموس 091 دارای روکشی از جنس آنتی باست بوده و در برابر ضربات و حوادث ضربه پذیری بسیار بالایی دارد.